Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 16 листопада 2019
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

В Інтернеті продають таблетку, яка "гарантує смерть"

10 червня 2011, 14:55
Дата ефіру/події: П’ятниця, 10 червня 14:55

Одна пігулка - і ви на небесах. У всесвітній мережі пропонують укоротити віку диво-медикаментом. Коштує це вісімсот доларів. Групам - знижки. Чи справді існують такі препарати, чи це чийсь маркетинговий хід?

Сумщина, пенсіонер, шістдесят два роки, застрелився в лікарні, бо не погодився з медиками про стан свого здоров'я. Полтавщина, школяр, вісім років, повісився, коли пішов різати кропиву. Оце останні суїциди, що шокували всю Україну.

Тетяна Філоник, психотерапевт:

- Когда есть какой-то дефицит психологический, человек его удовлетворить не может, не хочет, не умеет, не знает как - он видит единственный выход: уйти из жизни.

Особливо якщо немає допомоги й підтримки з боку близьких. Дами вкорочують віку частіше. Утім, дужа стать робить це ефектніше.

Тетяна Філоник, психотерапевт:

- Повешение, огнестрельное оружие, холодное, женщины - чаще либо нанесение - повреждение вен, либо прием большого количества медикаментов.

До речі, про ліки. В Інтернеті з'явився сайт із продукцією-мрією для суїцидників. Пропонують пігулку, яка, цитуємо: "гарантує смерть". Мовляв, здатна зупинити найміцніше серце. Складу немає. Але запевняють: це не ГМО. Продукт не з дешевих -диво-медикамент коштує від восьми сотень доларів. Творець сайту не приховує радості - його дитя в мережі дуже відвідуване.

Олександр Лисенко, психолог:

- В первый день у него вообще была популярность 40 тысяч человек.

Тисячі авторові почали писати. Хтось просто дякував за інформацію, а хтось і замовляв товар. Утім, другі розчаровані.

Олександр Лисенко, психолог:

- Этих таблеток не существует, они выдуманные.

То просто жарт. Хоч і чорний. Власне, це й хотів довести автор: почуття гумору актуальне завжди, і на будь-яку тему.

Олександр Лисенко, психолог:

- Много лет занимаемся тренингами, одно из направлений - разрешение социальных конфликтов, если углубиться в эту тему, то стает, очевидно, что в конфликтах очень помогает чувство юмора.

Жартувати з серйозними речами нині в моді. Існує інший сайт, де пропонують подолати фінансову кризу… продажем нирки. За неї правлять сімдесят тисяч доларів. Трансплантологи переконують: з одним цим органом жити можна. Утім, тут таки попереджають: сторінка - розіграш, а вилучення органів для пересаджування - незаконне. Є навіть витяги із законодавства. Цим порталом прагнули донести - саму веб-сторінку можна просто закрити, якщо ж зв'язатися з шахраями, існує небезпека втратити здоров'я, або й життя. Ось і Олександр сподівається: його жартівливі пігулки відведуть когось від самогубства.

Олександр Лисенко, психолог:

- Это, в первую, очередь удивление и шок, которые перебивают любую эмоцию. Лише частково погоджуються з цим психіатри.

Тетяна Філоник, психотерапевт:

- Я посмеялась, но у меня возникли неприятные чувства.

Психічно здорові та соціально стабільні теж усміхаються, натомість іншим це може стати поштовхом для таки вкорочення віку. Тож кажуть: не брати дурного в голову, а апатію чи навіть депресію долати одразу. Самотужки, або за допомоги фахівців.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Таблетки нужно
Назлы 12.09.2019, 18:51 ответить
Можно сделать пюре из яблока добавить Перекись водорода, зелёнка, серная кислота-можно добыть в школе... И все это сожрать, а ещё выпить обезболивающее. Можно здохнуть без мучений!
Суицид. 20.03.2019, 10:06 ответить
Обезболивающее не останавливает боль полностью, если боль сильная.А яблочное пюре всё равно не будет вкусным потому что в нём перекись водорода, зелёнка и серная кислота
Человек 17.07.2019, 13:51 ответить
Меня надо именно такой таблетки
Маша 09.07.2016, 22:04 ответить

Телебачення для всієї родини