Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 8 червня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

На Львівщині чоловік пограбував храм на 6 тис. грн.

24 червня 2011, 17:33
Дата ефіру/події: П’ятниця, 24 червня 17:33

На Львівщині пограбували храм. Молодика привабили церковні скарбниці, звідти він украв близько 6 тисяч гривень пожертв. Та вже наступного дня його затримали правоохоронці.

Настоятель храму в селищі Брюховичах, що під Львовом, отець Ярослав розповідає: сліди ламання побачив у неділю вранці, коли прийшов до церкви.

Отець Ярослав, настоятель храму:

- Ми прийшли до храму, і паламар побачив, що ці двері є поламані. Придворна планка була відірвана. Тут видно знаки металу, що хтось добирався до храму.

Всередині не було двох скарбниць. Однієї - з пожертвами на храм, іншої - з грішми на будівництво сусідньої церкви. Разом, каже священик, близько 6 тисяч гривень.

Отець Ярослав, настоятель храму:

- Оця скарбона стояла отак, тут, де було написано, що це жертви на храм. І вибили ногами дверцята, як бачите. Замок цілий не руханий. Просто розбита скарбона.

Усвідомивши, що церкву обікрали, отець Ярослав пригадав - тиждень тому бачив під час служби дивакуватого чоловіка.

Отець Ярослав, настоятель храму:

- Він ходив по храмі, і, чомусь, ходив саме по тих місцях, де лежали скарбнички, стояли, чи десь там, і ніби знав, що якісь там, можливо, кошти лежать.

Усе це священик розповів міліціянтам. Вони за описом знайшли злодія - ним виявився двадцятип'ятирічний львів'янин. Молодик одразу зізнався у крадіжці.

Віктор Уланов, керівник Шевченківського РВ міліції м. Львова:

- По опису, по одягу, по поведінці працівники розшуку визначили по картотеці коло підозрюваних, і показали цю фотографію, і одразу попали в десятку. Займається - нічим. М'яко кажучи, краде. Людина ніде не працює.

Отець Ярослав, настоятель храму:

- Коли людина заходить в храм божий, і з храму краде, з церковної скарбони, то це є більший гріх в очах і Бога і людей, бо він не бере в одного, а бере в громади.

Тепер злочинець відповідатиме перед законом - сяде на кілька років за грати.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.