Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 21 травня 2026
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Небайдужість сусідів допомогла здолати пожежу у дачному будинку на Миколаївщині

9 вересня 2011, 14:38
Дата ефіру/події: П’ятниця, 9 вересня 14:38

Небайдужість сусідів і швидка реакція рятувальників допомогли здолати вогонь у садовому товаристві на Миколаївщині. Чому горіла дача, і як уникнути таких випадків?

Місяці будувала, роки обживала свою дачу пенсіонерка пані Катерина, і за півгодини втратила. Домівку в самотньої жінки забрав вогонь.

Катерина Чижова, постраждала:

- Я сама не знаю, я утром ушла, все повыключала, все было хорошо. А что случилось - я не знаю. Или где-то замыкание - иначе не может быть. Баллон был закрученный.

Звідки полум'я узялося - добре бачила і чула сусідка пенсіонерки. Одразу викликала рятувальників. Але вогонь виявився ще спритнішим - за хвилину охопив увесь другий поверх будівлі.

Лариса Данилова, свідок:

- Я была в доме - начало стрелять. Вышла - пожар начался. Оттуда, аж с сарая, с той стороны. Очень быстро. Сильно, сильно горело. И пошло, пока вы приехали - тут начал дом гореть.

На місце примчало кілька пожежних бригад, і одразу стикнулися з проблемами: проїзди завузькі, води на ділянці немає.

Андрій Дерев'яний, співробітник МВ МНС у м. Миколаєві:

- Площадь пожара - 100 метров квадратных. Сложность тушения пожара заключалась в трудности проезда, нехватки воды для целей пожаратушения, удаленность ближайших водоемов и пожарных гидрантов для забора воды.

Запаси пожежних машин осушили за кілька хвилин. І тут знову сусіди допомогли та їхні колодязі. 10 тонн води - і полум'я приборкано. Тепер рятувальники досліджують ділянку і міркують над причинами займання.

Андрій Дерев'яний, співробітник МВ МНС у м. Миколаєві:

- С места пожара было вынесено три баллона. Один баллон разорвался до прибытия подразделений. Никто на пожаре не пострадал.

Здогадку господині фахівці підтвердили: зайнялося через коротке замкнення. Як уникнути такого - пожежники дають пораду. Не чекати, а робити попереджувальний ремонт, та не перевантажувати електромережу. Не користуватися пошкодженими електричними приладами, розетками і вимикачами. Тоді будинок буде безпечною "фортецею".

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.