Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 27 листопада 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У Києві ДАІ не вважає за доцільне ставити світлофор на "перехід смерті"

30 вересня 2011, 16:20
Дата ефіру/події: П’ятниця, 30 вересня 16:20

Перетинати дорогу зеброю буває не менш небезпечно, ніж перебігати швидкісну магістраль. Машин багато, і жоден водій не хоче гаяти час та гальмувати. Про перехід смерті в середмісті Києва.

Ірина Винокурова, кореспондентка:

- Цей пішохідний перехід на бульварі Лесі Українки є одним з найнебезпечніших у столиці. Чекати, поки тебе тут пропустять, можна годинами.

Пані Олена на власні очі бачила, як кілька тижнів тому авто збило людину - 38-річну жінку.

Олена, свідок ДТП:

- Я прошла через переход, на работу, и, получается, после меня девушка переходила, и был такой сильный удар, что, получается, лобовое стекло всё - живого места не осталось. Он ее отбросил, туфли отдельно, она сама отдельно.

Жінка розповідає: водії щодня порушують правила на горе місцевим мешканцям.

Олена, свідок ДТП:

- Когда они на горку мчатся, тебя одна полоса пропускает, вторая - ты становишься и боишься на следующую пройти, потому что это невыносимо. Вот так я благодарна Богу, что я осталась жива, потому что сколько раз это было уже. Это не один раз.

Людей вже навіть узяли за правило: перейшли на інший бік - дзвонять рідним. Повідомляють, що все гаразд.

Олександр, мешканець м. Києва:

- Люди умирают просто так, это переход смерти. Мы его называем пешеходом смерти. Кто здесь живет - все знают: отзванивается, когда перешли дорогу. Отзвонились: "Всё, мы перешли".

Місцеві жителі переконані: проблему треба владнати.

Олександр, мешканець м. Києва:

- Здесь сбивают очень много людей, надо что-то с этим пешеходным переходом решать, либо его вообще убирать, и светофоры как бы сужать.

"Свідок" звернувся до столичного управління ДАЇ, яке вирішує, де в місті треба чіпляти світлофори. Там повідомили: поставити оптичну сигналізацію на ділянці можна лише за певних умов. Зокрема…

Наталя Сторожик, керівник відділу УДАІ м. Києва:

- Впродовж години не менше 1000 транспортних засобів щоб проїхали тим проміжком дороги, і це - впродовж 8 годин, або ж 150 пішоходів впродовж години переходили той проміжок дороги, і теж впродовж 8 годин.

А бульваром Лесі Українки їздить значно менше машин і ходить не багато людей, стверджують у ДАЇ, й наводять цифри.

Наталя Сторожик, керівник відділу УДАІ м. Києва:

- Зафіксували 90 пішоходів за годину максимально. І, звичайно, автівок набагато менше, ніж вимагають того стандарти. Тому питання, щоби встановити там світлофорний об'єкт, саме по собі дає відповідь - наш аналіз.

Щодо загибелі пішоходів саме на цьому місці, в ДАІ також є статистика. Згідно нею, від початку року тут травмовано двох осіб, тоді як місцеві мешканці твердять: збивають людей ледь не щотижня. Та для встановлення світлофора, виявляється, цього замало. Тож сподіватися, що його тут почеплять - марно.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.