В Ірпені через пожежу ледь не загинуло молоде подружжя
Унаслідок пожежі в Ірпені мало не загинула молода сім'я. Коли подружжя спало у квартирі, зайнявся холодильник. Як вдалося уникнути трагедії?
Кілька годин тому цей молодик та його дружина мало не потрапили на той світ. У час, коли сім'я додивлялася вранішні сни, оселя спалахнула.
Олександр, постраждалий:
- Выбежал на коридор, только открыл двери - сразу пошел большой дым. Я даже не увидел ничего. Я начал задыхаться этим дымом.
Двадцятирічний погорілець досі не може збагнути, що змусило його прокинутися в повній чаду спальні. Все, що пам'ятає - як витягав на балкон дружину.
Олександр, постраждалий:
- Ждал, когда приедут пожарные. Начал кричать людям и просить, чтобы вызвали пожарных.
Та першими морозного ранку на допомогу поспішили сусіди.
Василь, мешканець м. Ірпеня:
- В туалете запах пошел через трубы. Хорошо, что был дома, и на работу не пошел. Выскочили. Дверь мне могли открыть. Воздух вместе с дымом пошел сюда едкий.
Валентина Петрівна, мешканка м. Ірпеня:
- Дым почувствовала. Была в последней комнате. Я не открывала двери. Знаю, нельзя открывать, потому, что огонь сюда перебросится. Сразу начала набирать "101".
Господаря і його півпритомну дружину виводили з вогняного пекла рятувальники. Олександр відбувся легким отруєнням, а жінка з опіком голови тепер у лікарні.
Володимир Панасюк, заступник керівника пожежної частини м. Ірпеня:
- Через 20 хвилин була локалізація пожежі. За попередніми даними, причиною пожежі являється коротке замкнення холодильника.
Ганна, сестра постраждалого:
- Новый, куплен буквально недавно. Никогда не подозревала, что возможно от холодильника такое быть. Брат в шоке, у невестки волосы попалены. Дурдом полный. Состояние истерики.
Сусіди погорільців кажуть, усе через електричну мережу. Мовляв, напередодні пожежі в кількох помешканнях просто ревіли лічильники.
Тетяна Василівна, мешканка м. Ірпеня:
- Вообще старое всё. Дом-то давнишний, и уже проводка, конечно. Целый день ходила и смотрела. Думаю, не дай Бог что-то. И соседка напротив тоже - боялись, мало ли чего.
З чиєї вини до оселі погорільців залетів червоний півень - тепер з'ясовують фахівці місцевого ЖЕКу. Свої висновки обіцяють оприлюднити вже за три дні. А рятувальники своєю чергою нагадують: як зайнявся електроприлад - не ловіть ґав.
Вікторія Рубан, керівник відділу ГУ МНС України в Київській області:
- Треба намагатися сухою цупкою тканиною вимкнути прилад з розетки. Вже після цього накрити такою ж цупкою тканиною сам електроприлад, і викликати працівників рятувальної служби. Ні в якому разі не треба намагатися гасити електроприлади водою, тому що це може спровокувати замкнення, і ще більші наслідки.