Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 28 квітня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У селі під Одесою розбійники катували подружжя фермерів

5 вересня 2012, 21:26
Дата ефіру/події: Середа, 5 вересня 21:26

Залізними прутами й розпеченою праскою катувала банда молодиків подружжя фермерів на Одещині. Лупцювали й підсмажували кілька годин, доки господарі не сказали, де лежать банкноти. Хазяїн мав придбати автівку, тож у нього, як сподівалися грабіжники, багато грошей.

Жахіття пережили господарі оцієї осілі. Четверо озброєних молодиків у масках та рукавичках прокралися до будинку опівночі. Діяли так професійно, що ані собака, ані сусіди нічого не почули. Не допомогла хазяїнові й рушниця, яка тоді була біля нього.

Надія Мушинська, сільський голова Новокарбівки:

- Если бы телевизор не был бы включен, я б почув, как открылися двери. А так, каже, я почувствував, как мне уже перекрыли горло якоюсь тряпкою, заломали мени руки.

Чоловіка та дружину катували кілька годин. Поки бідолашні були притомні - лупцювали залізними прутами, копали ногами, а потім - смажили розпеченою праскою. Люди не витримали й віддали все, що було - майже три тисячі доларів та золоті прикраси.

Олександр Сташенко, сусід постраждалих:

- Вообще тут нічого, тихо було, ні собаки не гавкали, нічого, якось тихо було. 

Сусідів розбудила закривавлена та ледь жива жінка. Не вагаючись, вони відвезли подружжя до лікарні.

Григорій Бурлака, керівник Любашівської лікарні:

- На лівій стороні живота, на спині три такі ділянки від утюга, три ділянки, але вони були дуже глибокі, 3-ї ступені, такі, що потребували з самого початку уже пересадки шкіри.

Постраждалим зробили кілька операцій. Окрім лікування тяжких опіків, довелося зашивати голови, рятувати внутрішні органи - обличчя, шиї й тіла загалом були як суцільні гематоми. Чоловік і досі в реанімації.

Василь Блах, перший заступник керівника Любашівського РВ міліції:

- Були задійснені всі сили головного управління внутрішніх справ Одеської області, кінологічна служба, експертна служба, також інші оперативні служби, на даний час порушено кримінальна справа з даного приводу.

Зловмисники в масках діяли найімовірніше за наведенням, бо в селі, де близько двох сотень жителів, мало хто знав про велику покупку фермера. Утім бандити помилилися - господар придбав автівку за кілька днів до нападу, тому й грошей вдома майже не було. 

Надія Мушинська, сільський голова Новокарбівки:

- Люди зараз в великому страхі, це, вообщем, у великому страхі, люди всі шоковані, що таке случилося.

Це жахіття досі тримає у страху не тільки село, де скоєно жорстокий напад, а й весь Любашівський район. Тому мешканці сподіваються, що злочинців швидко знайдуть, і тоді господарі зможуть повиносити з хат вила й сокири.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.