Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 13 липня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Батьки в Яготині звинувачують міліцію у захисті педофіла

1 грудня 2012, 15:55
Дата ефіру/події: Субота, 1 грудня 15:55

У Яготині на Київщині вже кілька місяців біля однієї зі шкіл невідомий чоловік виявляє небайдужість до хлопчиків. Діти припускають - чоловік педофіл. Адже запрошує підлітків 12-15 років додому, там пропонує алкоголь. Про все це стало відомо, коли він побив під закладом 13-річного учня. Ця історія шокувала батьків, але не Яготинську міліцію.

Цей 13-річний хлопчик зі сльозами розповідає - чому опинився в лікарні.

В'ячеслав, постраждалий:

- Я йшов до школи, з хлопцями говорив. Ну я так дивлюсь - дядько іде, я не обратів вніманія, дальше іду, він мене так хвата за плече, оттягує, я повертаюсь, мені зразу в глаз, я так упав і лежу. Він починає так мені сюди ударів три, і ногами по спині.

Учня при однолітках лупцював 35-річний чоловік, що вже кілька місяців тиняється попід школою - намагається подружитися з підлітками. Спочатку писав хлопцеві в соцмережі.

В'ячеслав, постраждалий:

- Він пише: розкажи мені щось про цього друга, і я йому нічого не писав. Потім він мені написав, що мені капец буде.

Втім, тоді підліток не повірив, що погрози не пусті. А дарма.

Михайло Стужук, лікар-педіатр Яготинської районної лікарні:

- Дитина потрапила до нас з закритою черепно-мізкової травмою, струсом головного мозку, травмою правого ока. Травми середньої важкості.

- Які будуть наслідки?

- Трудно сказать.

Після побиття мати хлопчика одразу звернулася до міліції. Втім, правоохоронці опитали постраждалого і на тому - край. Тим часом нападник почав тероризувати школяра телефоном.

Тетяна Миколаївна, мати постраждалого:

- Ця людина почала дитині телефонувать, він сказав, що десь телефон його мобільний він взяв, і почав погрожувать. Я позвонила в міліцію, вони кажуть: як хочете, то домовляйтесь про зустріч, потім нас поінформуєте.

Потім чоловік прийшов до лікарні й почав вештатися коридорами дитячого відділу. Налякана жінка просить захисту у правоохоронців.

- Хто мені забезпечить безопасність моєї неповнолітньої 13-річної дитини? На яку був напад? Будь-ласка, я прошу одну відповідь.

- Ви бажаєте, щоб до нього застосували заходи безпеки? Звертайтеся з відповідними заявами до відповідних органів, вони будуть розглянуті в законному порядку.

- Які це органи?

- Це міліція, це прокуратура, це суд.

Що правоохоронці зробили за чотири доби, які минули з дня реєстрації заяви, у Яготинській міліції не кажуть. Бо похвалитися нічим.

В'ячеслав Юрченко, керівник відділу Яготинського РВ міліції:

- На даний час розпочато досудове розслідування, проводяться слідчі дії.

- Цей чоловік затриманий?

- Більше детальну інформацію ви зможете отримати в прес-центрі. 

- З людиною спілкувались цією? 

- З цією людиною спілкувались, проводяться слідчі дії.

- І що він пояснив?

- Проводяться слдічі дії.

- Який до нього запобіжний захід застосовано? Чи ніякого?

Тим часом інший хлопчик, з яким так довго шукає зустрічі нападник, твердить: чоловік вже кілька місяців чатує на нього під школою. Говорити на камеру дитина боїться, тож розповідає батько.

Володимир Вадимович, мешканець м. Яготина:

- Вияснилось, що цей чоловік зустрічає його часто перед школою, він тут практично через день, і предлагав йому піти з ним до нього в будинок, і я не знаю як, за гроші чи так, каже, я тобі заплачу.

Наляканий підліток тепер вечорами сидить удома, бо боїться вийти на вулицю.

Володимир Вадимович, мешканець м. Яготина:

- Моя дитина перстала гулять вечорами, сидить вдома, на протязі двох місяців. Він з нами не ділиться, нічого не говорить.

Місцеві дітлахи переконані - чоловік чіпляється до них недурно. На захист міліції вже й не сподіваються.

В'ячеслав, постраждалий:

- Він педофіл, ну так думають. чого він за хлопцями бігає, чого предлагав їм додому коньяка попить?

- Хлопці бояться?

- Всі бояться, мені вчора дзвонили, то вони гуртом тепер ходять, один навіть електрошок у школу носить.

Чому на ці розповіді дітей та їхніх батьків не зважають Яготинські правоохоронці - незрозуміло.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Комментарий удален
Судя по новостям сайта "ЯГОТИН-CITY" ( yagotin - city. com. ua), последнее время город буквально штормит криминальными новостями: угнанный автомобиль нашли разобранным на запчасти, квартирные кражи, обнажённый труп женщины ...
Евгений 07.03.2013, 19:47 ответить
В видео пострадавший утверждает, что "педофил" приставал к нему в соц-сетях и звонил на мобильный.
Пусть покажет скрины переписки и пропущенные по телефону!
А Вам не кажется странным?

"іде, я не обратів вніманія, дальше іду, він мене так хвата за плече, оттягує, я повертаюсь, мені зразу в глаз, я так упав і лежу. Він починає так мені сюди ударів три, і ногами по спині."

Даже человек не разбирающийся в тонкостях психологии, скажет Вам, что педофилы, в присутствии свидетелей, ни в коем случае не будут вести себя так агрессивно, напротив, они народ достаточно скрытный.

Не менее интересен и тот факт, что из всех школьников этот человек почему то в качестве "жертв" выбрал именно двух учеников. Думаю здесь не так все просто и тем более учитывая промелькнувшее на одном из Яготинских сайтов упоминание о слухах, которые ходят среди жителей городка: "Да не о какой педофилии и речи не идет. Так званый "педофил" несколькими днями ранее, поздно вечером возвращался домой, а эти малолетки в составе группы отметелили до крови, вот теперь он ловит их по одиночке и мстит, так как законной управы на них нет поскольку несовершеннолетние да и доказать что либо неудастса из-за отсутствия свидетелей.

Думаю эта версия более правдоподобна и вполне может объяснить такое агрессивное поведения.

Впрочем слухи слухами, пусть милиция разбирается.
Комментарий удален

Телебачення для всієї родини