Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 11 червня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

На Дніпропетровщині підлітки загинули при чищенні вигрібной ями

26 квітня 2013, 12:25
Дата ефіру/події: П’ятниця, 26 квітня 12:25

Трагедія на Дніпропетровщині. В селищі Петриківці на території приватної садиби у вигрібній ямі знайшли тіла двох підлітків. Померли хлопці від отруєння їдкими речовинами в закритому просторі. Вже відомо: діти працювали на місцевого бізнесмена-підпільника - коптили рибу.

У 14-річного Андрія та 16-річного Віталія було багато спільного. Навчалися в одній школі, в одному класі, вправлялися у спорті та приятелювали.

Галина Мартиненко, класний керівник загиблих:

- Виховувалися в неповних сім'ях. Матеріальне становище в сім'ях було не легке, і тому деякий час вони не відвідували школу.

Що сини не ходять на уроки - мами знали. Але дітей не сварили, бо вони заробляли гроші - в підпільному цеху коптили рибу. Того вечора друзі подалися до підприємця чистити вигрібну яму, проте додому вчасно не повернулися, на дзвінки не відповідали. Уже мертвих підлітків знайшли вранці. Тіла лежали в каналізації.

Олександр Петухов, заступник прокурора Дніпропетровської області:

- Попередня причина смерті, яку називають судові медики - це отруєння їдкими речовинами в замкнутому просторі. Недостаток кисню.

Як дізналося слідство, підпільний цех працював у центрі Петриківки більше року. Поряд міліція, райдержадміністрація й інші контрольні органи, утім бізнесменові весь цей час ніхто не заважав. Чому так сталося -  з'ясовує обласна прокуратура.

Микола Козирев, мешканець смт Петриківки:

- Коли вони коптили, я без поняття. Так ото у сусіда питав. Він каже - тирсою коптять вони. А шо, як? Ну фірма, неізвєстна фірма, секретна була.

Проти рибного магната, який незаконно використовував працю неповнолітніх, розпочали провадження одразу за двома статтями кримінального кодексу.

Олександр Петухов, заступник прокурора Дніпропетровської області:

- Це порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей, і грубе порушення законодавства про працю, вчинене стосовно неповнолітнього.

Якщо власника підпільної димарні, якого нині тримають під вартою, визнають винним, йому загрожуватиме до 8 років позбавлення волі.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.