Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 15 травня 2026
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Випадкова пасажирка попала під вантажівку на Дніпропетровщині

6 червня 2013, 21:58
Дата ефіру/події: Четвер, 6 червня 21:58

Добра справа закінчилася трагедією. На Дніпропетровщині водій багатотонної машини зголосився підвезти 50-річну жінку. Коли вона дісталася свого населеного пункту - вибралася з кабіни. А за мить сталося непоправне.

Того фатального дня 38-річний шофер їхав вантажним "Рено" з Дніпропетровська до Запоріжжя. Дорогою біля селища Братського побачив жінку, що попросила зупинитися. Нині водій каже - ліпше б цього не робив.

Роман, водій вантажівки:

- Ну я вначале не видел, что она пьяная, а потом она залезла. Я говорю: вылазь, она ни в какую. Я подумал, что всё равно еду до Солонянского поста. Взял подобрал её.

Шлях завдовжки п'ятнадцять кілометрів подолали швидко.

Роман, водій вантажівки:

- Говорю: выходи, ты приехала. Ну она сидела, она никакая. И это потом она открыла дверь. Начала вылазить, но она вылазила передом. Я ей помог, за руку держал.

Посадивши п'яну на траву на узбіччі, шофер повернувся до кабіни. Завів двигуна й рушив. Тієї ж миті відчув, як праве переднє колесо наскочило на перешкоду. Коли водій вибрався з машини - отетерів. Під вантажівкою лежала його супутниця.

Роман Таранов, старший інспектор відділу УДАІ у Дніпропетровській області:

- Внаслідок наїзду 50-річна жінка отримала травми, несумісні із життям, та загинула на місці пригоди. По даному факту відкрито кримінальне провадження. Ведеться слідство.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.