Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 29 вересня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Акушерів з Маріуполя звинувачують в смерті породіллі та новонародженої

23 жовтня 2013, 23:35
Дата ефіру/події: Середа, 23 жовтня 23:35

Смерть у лікарні. У Маріуполі жінка сконала під час пологів. Родичі загиблої звинувачують медиків у недбальстві. Кажуть: у приймальному відділі вагітна чекала на акушера три години.

- Не с моей Маринкой должно такое происходить... Она у меня была очень энергичный человек, очень душевный. В ней столько энергии было...

Чоловік та свекруха породіллі ледь стримують сльози. Жінка померла в пологовому кріслі. Родичі певні - винні медики, бо не надто квапилися.

Наталя Шабанова, свекруха померлої:

- Она приехала в 7 часов, стоя в манюсеньком коридорчике, 3 часа простоять беременной. К ней никто не вышел. Они ссылались на то, что у них нет второго акушера.

Ігор Шабанов, чоловік померлої:

- В полдесятого-десять ее завели в родзал. Через 10 минут прихожу, а она стоит уже не в родзале. Я говорю: Марина, что случилось? Та они что-то ушли там, вышли, сказали ждать.

Жінка відрядила чоловіка годувати інших їхніх дітей. Коли за годину він повернувся, в лікарні коїлося щось незрозуміле.

Ігор Шабанов, чоловік померлої:

- Открывается дверь соседняя, не туда, куда мы входили, и выходит доктор, как я потом выяснил - их реаниматолог, и падает без сознания. Я понял, что плохо ему стало неспроста.

За кілька годин Ігореві розповіли про смерть 39-річної дружини. Пояснили медичними термінами. Для журналістів ескулапи влаштували брифінг у міськраді.

Світлана Макарова, головний акушер-гінеколог м. Маріуполя:

- Показания к кесареву сечению регламентируется 977 приказом МОЗ. В данном случае родильница не входила в группу показаний для кесаревого сечения.

- То есть, ее предыдущие операции, связанные с ее двумя грыжами, это...

- Извините, вы нарушаете закон о персональной информации и врачебной тайне. 

- Почему же? Родственники сами все рассказывают.

- Это право родственников. Мы из врачебной среды и не разглашаем ни одну информацию.

Нині за фактом смерті породіллі тривають перевірки. Їх провадять медики і правоохоронці. Міліція й має визначити - чи винні лікарі?

Тетяна Павленко, прес-секретар Маріупільської міської прокуратури:

- За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 140 КК України. Це "Неналежне виконання професійних обовязків медичним чи фармацевтичним працівником". Зараз у лікарні працює комісія обласного управління охорони здоров'я, проте офіційних висновків цієї комісії в нас ще немає.

Тим часом новонародженна Улянка, яка після тяжких пологів була в украй тяжкому стані, не прожила і двох діб. Хто відповість за її смерть - також невідомо.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Від людського суду медики, може, й відкупляться. Хоча й недешево. А від Божого - ні. І довго будуть розказувати чортам у пеклі, за яке соло вони купували дипломи і звідкіля в них руки ростуть.
Кара 30.10.2013, 11:54 ответить

Телебачення для всієї родини