Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 16 липня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У Ровеньках чиновницю звинувачують в доведенні людини до смерті

12 грудня 2013, 22:26
Дата ефіру/події: Четвер, 12 грудня 22:26

На Луганщині, просто в кабінеті заступниці мера Ровеньок, помер директор місцевої гімназії Віталій Веремеєнко. Експертиза показала - в нього стався крововилив у мозок. Рідні переконують, що до смерті чоловіка довела чиновниця.

Євген Соломін, кореспондент:

- Того дня директора цієї гімназії викликала до себе на розмову заступниця мера Ровеньок. Чоловік вийшов з роботи і пішов. Пізніше з'ясується, що ця розмова буде останньою в його житті.

Віталій Веремеєнко очолював навчальний заклад 32 роки. І дарма, що керівникові було 72 - він разом зі школярами до двох десятків разів підтягувався на турнику. Та незважаючи на всі заслуги освітянинові натякали - час на пенсію. Того дня історія повторилася. З аудіозапису, який робив чоловік у владному кабінеті, зрозуміло - чиновниця Ольга Орлова вимагала, щоб він пішов з посади, інакше вона йому не дасть працювати. Під час нервової розмови директорові стало зле - врятувати його не вдалося.

Марина Веремеєнко, дружина померлого:

- Он взывал ее к справедливости. К тому, чтобы она оценила ситуацию объективно. Она его не слышала. Прокур говорит, что есть такое понятие - доведение до самоубийства, а это доведение словом до смерти.

Сама чиновниця, в кабінеті якої сталося лихо, на цю тему розмовляти не хоче.

Ольга Орлова, заступник Ровеньківського міського голови:

- Да ну нет, я интервью по этим вопросам не даю. Почему? Почему, в связи с чем это сейчас поднялось? Я не буду говорить на эту тему.

За фактом загибелі директора гімназії правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Спершу його закрили, проте з наполягання прокуратури - поновили. І вже завершили розслідування.

Володимир Анушкевич, прокурор м. Ровеньок:

- За результатами розслідування, висновків судово-медичної експертизи, якою встановлено ненасильницький характер загибелі особи, слідчим було прийнято обґрунтоване рішення про закриття кримінального провадження.

Та дружина померлого директора має намір оскаржити й це рішення. Вона переконує, що чоловік загинув через стресову ситуацію, яку створила чиновниця. І та повинна за це відповісти. Свою правоту жінка готова доводити в суді.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Это уже третий случай ею доведения людей до смерти. До этого были две женщины, работающие по дедам семьи и молодежи. А наша семья была первой, кого она травит в течении 13 лет. Моц муж работал с ней в исполкоме. А когда её повысили в должности, эта дама из овечки превратилась в человека, которому всё дозволено. Унижать, оскорблять, править человеческими судьбами. Мой муж отказался с ней работать и она начала мстиь нашей семье. Дала указания директорам всех учебных заведений города не принимать нас на работу. и этот запрет действителен до сих пор.Но,есть и порядочные люди, не все такие подлые и мстительные, как Орлова. Город её ненавидит. Устраивает летом в 40-градусеую жару майданы. Участники - дети, которые при подготовке падают в обмороки. Этого нелюдя надо гнать из органов власти . Её уровень - не выше пионевожатой!
И где же мой комментарий? Боитесь правды. Майданутые

Телебачення для всієї родини