Чоловік застрелив диретора Уманьгазу та себе
Кривава стрілянина в Умані, на Черкащині. Колишній співробітник місцевого підприємства Уманьгаз вбив директора організації депутата обласної ради Володимира Мельника й поранив головного бухгалтера. Далі - наклав на себе руки. Мотиви нападу з'ясовують правоохоронці.
Біля будівлі Уманьгазу чи не весь особовий склад правоохоронців і представники всіх інших екстрених служб. Тут скоєно нечуваний для невеликого міста злочин - розстріляли керівництво підприємства.
Людмила Поліщук, керівник відділу УМВС України в Черкаській області:
- Загинув керівник підприємства, був поранений головний бухгалтер, жінку госпіталізовано до уманської міської лікарні.
О дев'ятій ранку до будівлі підприємства зайшов чоловік похилого віку. Попрямував просто до очільників організації. Почав гатити з обріза мисливської рушниці. Директор Уманьгазу - Володимир Мельник - загинув на місці. Бухгалтерці дісталося в руку, шокована, вона встигла вибігти на вулицю. Усіх працівників підприємства евакуювали. І вже чекали на спецпризначенців, бо нападник забарикадувався в одному з кабінетів. Невдовзі звідти також пролунав постріл.
Олег Шмаков, заступник прокурора Черкаської області:
- Під час проникнення працівників міліції в приміщення було виявлено труп останнього, також з вогнепальним пораненням, за всіма ознаками винна особа вчинили самогубство з тої таки мисливської рушниці.
Невдовзі міліціянти з'ясували особу загадкового вбивці.
Людмила Поліщук, керівник відділу УМВС України в Черкаській області:
- Встановлена особа зловмисника, це житель міста Умані, 51-го року народження, відомо, що це колишній працівник Уманьгаз.
Подейкують, що в чоловіка не склалися стосунки з керівництвом, і йому закидали нестачу чималої суми. Та колишні колеги відгукуються про нього радше схвально. Тож що штовхнуло екс-чиновника на такий вчинок - доведеться з'ясувати.