Автопригоди на українських шляхах
Четверо загиблих у приголомшливій ДТП під Харковом. Двоє на смерть збитих пішоходів - у Дніпропетровську. Й перша жертва мото-сезону у столиці.
Четверо людей загинули в дорожній аварії під Харковом, за обставин, які навіть досвідчені інспектори називають небаченими. Приблизно о шостій ранку ВАЗівка, в якій було п'ятеро п'яних молодиків, разом із водієм, збила на смерть двох пішоходів, а потім сама наштрикнулася на металеву огорожу. 18 метрів машина мчала відбійником, як по рейках. Зрештою - ще два трупи, вже в салоні Жигулів. ДТП сталася на Липцівській трасі, за межами населеного пункту, свідків зіткнення не було. Відомо тільки, що перехожі - хлопець і дівчина, яких незадовго до аварії бачив водій маршрутного автобуса, простували узбіччям. Під колесами скаженого легковика загинули миттєво. Вціліли у пригоді троє: водій і двоє пасажирів ВАЗа, які сиділи позаду нього.
Олег Никоненко, керівник відділу УДАІ в Харківській області:
- У всіх закриті черепно-мозгові травми, струс головного мозку, забиття численні, ушиби. Всі троє, які доставлені до медичного закладу, в тому числі водій, знаходилися в стані алкогольного сп'яніння.
***
Кривава ДТП, в якій під колесами Жигулів загинув шістдесятисемирічний пенсіонер, сталася у Дніпропетровську. Розчавивши пішохода, кермувальник ВАЗівки додав швидкості та зник у невідомому напрямку. Менше ніж за годину авто з характерними пошкодженнями знайшли. 37-річний власник транспортного засобу, від якого тхнуло алкоголем, спав у салоні. Після затримання скутий кайданками чоловік був неговіркий.
- Представтесь, как Вас зовут?
- А…
- Представтесь, как зовут Вас?
- Можно отстегнуть?
- Спиртные напитки употребляли?
- Нет.
***
І там само у Дніпропетровську сталася ще одна кривава ДТП. 18-річну дівчину, що простувала зеброю, на смерть збила машина. Зниклого горе-кермувальника та його авто знайшли швидко.
Станіслав Габрук, інспектор ВДАІ м. Дніпропетровська:
- Обследовавши территорию, автомобиль Форд-Куго белого цвета был найден на охраняемой стоянке.
Того вечора батьківською машиною кермував 16-річний хлопець, котрий навіть водійського посвідчення не має. За яких обставин сталася ДТП - з'ясовують експерти. Неповнолітній призвідник аварії свідчити відмовився.
***
А у столиці загинув мотоцикліст. Аварія сталася на вулиці Набережно-Луговій, вночі, без інших учасників і навіть свідків.
Євген, волонтер:
- Это первая в этом сезоне авария в Киеве с погибшим человеком.
Відомо, що мотоцикл на заокругленні дороги зачепив бордюра, врізався в огорожу і проїхав на ній кілька метрів. На паркані залишився фрагмент куртки кермувальника, а його шолома відкинуло на кількадесят метрів. З байкера злетіло навіть взуття! 27-річний чоловік загинув на місці пригоди від відкритої черепно-мізкової травми.