Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 6 липня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

На Львівщині поховали загиблих воїнів

23 червня 2014, 23:47
Дата ефіру/події: Понеділок, 23 червня 23:47

На Заході України сьогодні ховали українських вояків, які втратили життя 19-го червня під Ямполем та Закатним, що на Донеччині. Тоді в засідку потрапило семеро військовиків 24-ї окремої механізованої бригади. Їхнього БТРа розстріляли терористи. Напередодні до Львова літаком привезли тіла двох загиблих.

Тіла Юрія Прихода та Віктора Сивака до Львова доправили літаком у неділю ввечері. Зустрічати загиблих прийшли рідні та вояки.

Із летовища тіла повезли до рідних домівок. 21-річний старший розвідник Юрій Прихід із села Семирівки. Прощалися з героєм і мешканці навколишніх сіл. Батьки хлопця під час похорону кілька разів непритомніли.

- Юрасику. Йой боже мій милий, та люди добрі, світ ясний, розступися і забри мене. Дитино…

Юрій відслужив в армії та подався в контрактники. 4 місяці тому поїхав на Схід для участі в АТО. Односельці кажуть: був дуже доброю людиною. Мужньо переносив негаразди,  коли телефонував матері - ніколи ні на що не скаржився.

Ярослав Дзидз, мешканець с. Семирівки:

- Ну, що казав: я йду захищати вас. Так до мами, до тата. Хоч тато їхдив до Москви, казав: нашо тобі то. Він нє - туда і всьо.

- Такий вихований, добрий він такий, такий відзивчивий був до людей. Що сказати. Про нього тільки можна добре сказати.

Степанія Семеряк, мешканка с. Семирівки:

- Такого хлопця, певно, нема в районі, як він був. Який він був хлопець файний. І для мами, і для школи. І школа хвалить, і де вчився, і армія, всі-всі-всі. Найкращі гинуть. Дійсно є правда. Жи найкращі герої гинуть. Але що ви зробите.

Односельці Юрка готові за потреби теж податися на Схід - захищати Україну.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини