Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 16 травня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

На Житомирському бронетанковому заводі закипіла робота

10 липня 2014, 22:41
Дата ефіру/події: Четвер, 10 липня 22:41

Останніми місяцями цехи цього ремонтного заводу буквально ожили. Людям пояснювати не треба, яке важливе завдання вони виконують для української армії. Іван працює слюсарем на бронетанковому вже 33 роки. Зазначає - роботу свою полюбляє, хоча назвати її легкою не можна. Каже - в кожного своє покликання.

Іван, слюсар:

- Люди за нас воюють за нас за всіх. Ми за них переживаєм і стараємся зробити все, щоб хлопці воювали.

А в цьому цеху дають лад двигунам. Робітники пишаються: для нових поколінь бронемашин закуплено комплектування у провідного європейського виробника. Чоловіки кажуть: вітчизняне хоч і простіше в обслуговуванні, та закордонне ощадніше.

Микола, виробничий майстер:

- Требования должны быть здесь идеальные: сбор поршневой. Двигатель должен работать в любых условиях погодных  температурных и т.д. Если механик хорошо знает машину, то и будет работать, вовремя масло менять.

Загалом, бронемашини на ремонт та модернізацію доправляють від військових з усіх усюд. Адже нині воякам потрібна механізована підтримка.

Володимир Хмиз, головний інженер Житомирського бронетанкового заводу:

- Вот эта техника поступила еще из советских частей и с украинских. Много очень расформировали. Есть такие машины с Афганистана, есть еще с груп советских войск из Польши, Германии, Венгрии.

Та в цих цехах не лише ремонтують, а й модернізують. Адже в сучасній війні не перемогти без сучасного спорядження. Щоб збільшити вогневу міць, фахівці заводу встановлюють нові зразки башт та зброї.

Володимир Хмиз, головний інженер Житомирського бронетанкового заводу:

- Есть несколько вариантов башен, которыми мы можем модернизировать эти машины. У нас есть модернизация ремонтных машин, мы там меняем сварочные аппараты, те такие старые трансформаторные на более современные.

Коли всі частини поновлені - їх доправляють у складальне приміщення.

Олександр Храпач, кореспондент:

- У цьому цеху всі вузли і агрегати збирають докупи і вже звідси броньована машина виїжджає відремонтованою і модернізованою

З березня поточного року фахівці цього заводу поновили 400 одиниць техніки. І запевняють - на досягнутому не зупиняться, й надалі ремонтуватимуть її для потреб українських вояків.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
"Мужчины говорят: отечественное хоть и проще в обслуживании, и зарубежное экономнее."------- Конечно же переходить надо на импортное, экономить деньги Европы ведь нужно.

"- Вот эта техника поступила еще из советских частей и с украинских. Много очень расформировали. Есть такие машины с Афганистана, есть еще с групп советских войск из Польши, Германии, Венгрии."
-------Бл----яяяя, даже с Афганистаааанаааааа, а потом показывают в новостях что это типа СВЕЖАЯ РОССИЙСКАЯ техника. Клоуныыыыыыыыыыыыыыы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))00
ррр 12.07.2014, 23:57 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.