Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 27 листопада 2021
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У Харкові лікар вбив зятя ін'єкцією

12 лютого 2015, 23:59
Дата ефіру/події: Четвер, 12 лютого 23:59

Хірурга-онколога підозрюють у вбивстві власного зятя в Харкові. Чоловік помер від ін'єкції смертельного препарату. Все сталося пізно ввечері, біля гаража загиблого: лікар чекав на чоловіка своєї доньки, й несподівано впорснув отруйну речовину в ногу родичеві. Той устиг зателефонувати братові, проте, врятувати чоловіка не встигли.

Сергій зателефонував братові о пів на одинадцяту вечора. У цей час він зазвичай повертався з роботи. Ставив машину в гараж і йшов додому.

Олексій Вдовиченко, брат загиблого:

- Буквально за несколько секунд успел мне проговорить, сказать: брат, тесть подбежал ко мне, сделал мне какой-то укол. Приедь, пожалуйста, и вызови милицию. Я сразу же полетел к нему, начал ему перезванивать, но телефон не отвечал. Гудки шли, но трубку он не брал.

Він прибув на місце за 20 хвилин, але брат уже помер.

- Здесь я его обнаружил мертвым, лежащим на спине, с пеной изо рта.

Неподалік, у темряві, Олексій помітив тестя свого брата.

Олексій Вдовиченко, брат загиблого:

- Я его схватил за одежду, подвел к трупу моего брата, начал его спрашивать, зачем он это сделал.

На тілі мертвого чоловіка судмедексперти виявили слід від заштрику. Поряд у снігу знайшли і шприца.

Олександр Давидов, прокурор Комінтернівської районної прокуратури м. Харкова:

- Також на місці події було затримано чоловіка, який є тестем вказаного вбитого громадянина. Який не став пояснювати причину його там находження. Але він повідомив, що здійснив укол вказаному чоловіку.

Підозрюваного затримали. Зі слів правоохоронців, лікар повідомив слідчих, що зробив ін'єкцію незумисно.

Олександр Давидов, прокурор Комінтернівської районної прокуратури м. Харкова:

- Підозрюваний вказує на те, що заподіяв вказаний укол ненавмисно. Ще невідомо, який препарат застосовано. Але за довідкою про причину смерті встановлено, що смерть настала від отруєння невідомою речовиною.

Затриманий працює в Інституті медичної радіології хірургом-онкологом. Його колеги приголомшені злочином.

Леонід Васильєв, головний лікар Інституту медичної радіології:

- Колектив і я особисто характеризую його тільки з позитивної сторони. Він користувався великим авторитетом, як у наших співробітників, так і у хворих. Багато хворих він обстежував і лікував. І те, що з ним трапилось, нас шокувало.

В інституті припускають, що інцидент може бути непорозумінням.

Леонід Васильєв, головний лікар Інституту медичної радіології:

- До препаратів... в нас всі хірурги, які оперують, в них є доступ тільки до скальпеля. А ліки, допоміжні засобі, наркотичні, міорелаксанти вводять у нас інші фахівці. А хірурги доступу до цього не мають. 

Так само вражена тим, що сталося, родина затриманого. Донька підозрюваного, водночас і дружина загиблого - від коментарів відмовилась. Поспілкуватися вдалося з іншим зятем.

Володимир Орехов, родич підозрюваного:

- Мой тесть - я от него сам такого не ожидал. Он исключительно положительный человек. И я уже второй день просто в шоке.

Та от брат убитого вважає: напад був добре підготовленим. Чоловік твердить - стосунки між подружжям останнім часом зіпсувалися, мовилося про розлучення. І тесть наполягав, аби зять залишив його доньці квартиру.

Олексій Вдовиченко, брат загиблого:

- Рассказывал, что он его подкарауливал, часто подкарауливал возле подъезда, заставлял его подписать дарственную. У него был полный пакет документов. Он, да, руководствовался интересами своей дочери, своей семьи. Для него мой брат был проблемой, которую он решил таким способом разрешить.

Та остаточні крапки над "і" в загадковому вбивстві поставить слідство.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини