Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 14 червня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

На Полтавщині, переслідуючи порушника, загинули ДАІвець та громадський активіст

11 березня 2015, 20:49
Дата ефіру/події: Середа, 11 березня 20:49

Інспектор ДАІ та громадський активіст загинули на Полтавщині. Вони потрапили в ДТП, наздоганяючи порушника. Ввечері повз блокпост Копили промчав Ленд Ровер. Його водій знехтував вимогою правоохоронців зупинитися. 22-річний ДАІвець разом із активістом сіли в Тойоту й кинулися наздоганяти порушника. Під час гонитви японська машина зіштовхнулася з позашляховиком-утікачем. Від удару легковик відкинуло під вантажівку МАЗ. Інспектор та 48-річний полтавець загинули, водій Тойоти - у лікарні. Шофера Ленд Ровера затримали.

Наталя Варченко, старший інспектор УДАІ в Полтавській області:

- Під час переслідування відбулося зіткнення позашляховика Лендровера з Тойотою. Після чого Тойота зіткнулася з вантажівкою. На жаль, в дорожньо-транспортній пригоді  загинув інспектор ДПС, а також мешканець міста Полтави. Керівництво Державтоінспекції області висловлює глибоке співчуття сім'ям загиблих в дорожньо-транспортній пригоді.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.