Огляд аварій в столиці
Байдужість до постраждалих і неповага до правоохоронців. Таку картину спостерігали свідки аварії на мосту Патона в Києві. Легковик протаранив мотоцикла. Водія й пасажира двоколісного викинуло на зустрічну. Та більшість водіїв просто проїздила повз травмованих людей.
Ранок. Мостом Патона жваво мчить транспорт. Край дороги розбитий мотоцикл. Травмований чоловік у шоломі намагається підвестися. Та більшість водіїв просто проїздять повз. Олександр - один із небагатьох, хто таки зупинився. Зіткнення бачив на власні очі.
Олександр Ткаченко, свідок:
- Переді мною їхав білий Фольсваген, почав перестроюватися на смугу реверсного руху, де вже рухався мотоцикліст. При перестроюванні в полосу реверсного руху зачепив по касательній, прийшов удар в мотоцикл.
Від удару водія й пасажира двоколісного жбурнуло на зустрічну. Лише дивом людей на асфальті не розчавили машини. Усі вправно вивертали керма. Гальмувати водії не бажали, навіть коли на місці аварії з'явилося авто правоохоронців - інспекторам довелося прориватися крізь потік. Зіткнення водій легковика пояснив просто - байка не бачив.
- Я не знаю, де він взявся, я його не бачив. В дзеркало подивився, його не було. А де летіли.
***
Шалена їзда занапастила двох чоловіків на мотоциклі й на Броварському проспекті столиці. Щойно світлофор блимнув зеленим - водій рвонув уперед. За хвилину обидвох вже згрібали з асфальту.
Віталій, свідок:
- Стояли ребята на светофоре, зеленый загорелся, ну они резко на газ. И получается, с правого ряда в левый, и втопили вперед. Вижу - искры, дым, ну не дым, а пыль, вернее, врезались в бровку.
Свідки твердять - водій двоколісного не міг второпати, що сталося, і поводився дивно. Від шоку чи від алкоголю - з'ясовують правоохоронці.
***
Узяти легковик на таран спробував пішохід на Повітрофлотському проспекті. Чоловік рушив через дорогу і таки зупинив транспорт - власним тілом. Збите дзеркало і вмятина на дверцятах. Рухатися далі відчайдух вже не міг. Травмованого забрала швидка. Медики припускають - чоловік напідпитку, але остаточні висновки обіцяють лише після експертиз. Інспектори креслять траєкторію руху авта й людини і намагаються зрозуміти - чому пішохід не скористався регульованим переходом, до якого лишалося не більше десятка метрів.