Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 27 листопада 2021
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Батьки обгорілого хлопця сподіваються на допомогу Божу та людську

29 червня 2015, 21:58
Дата ефіру/події: Понеділок, 29 червня 21:58

15-річний підліток постраждав під час пожежі на Рівненщині. У хлопця обпечене майже все тіло і лікарі не дають жодних прогнозів щодо його одужання. Втім, батьки сподіваються на диво і благають небайдужих людей допомогти. Постраждалій дитині потрібна кров, а ще - гроші на лікування.

Вогняне лихо сталося в місті Сарнах. 15-річний Давид варив картоплю худобі. Його мама була в хаті з дворічним малюком. Раптом у дверях з'явився старший син. Він горів, немов смолоскип. Вже потім жінка побачила дим, що вирував з-під даху сарая.

Світлана Прокопчук, кореспондентка:

- Невеличку господарчу будівлю охопило полум'я. Гасили вогонь сусіди. Давид тим часом побіг до хати і благав маму не викликати швидку.

Син був у шоковому стані, розповідає пані Галина. Хлопчик був при тямі і навіть намагався гасити себе водою. Шматки шкіри відпадали від тіла разом із рештками синтетичного одягу. Видовище було жахливим, пригадують сусіди.

Леонід, сусід постраждалого:

- Вже він сам вилазив, виповзав звідти. То я його витягнув на двір і сказав: біжи додому. Він був абсолютно голий вже, обгорівший. Прикривався так і побіг додому.

Поки їхали лікарі, свідки гасили полум'я, яке вже розгоралося. Носили воду відрами, відтак здолали пожежу за кілька хвилин. Що сталося у злощасному сараї, достеменно нікому не відомо. Люди лише здогадуються.

Лія Новак, сусідка постраждалого:

- Картошка варилася в сараї, вже доварювалась, і каністра почала плавитись, і він став її виносити, і вона вибухнула.

Віктор, родич постраждалого:

- Каністра ціла. Він десь розлив її чи облив. Тому що каністра коли взривається, то вона розірвана, а так вона ціла. А рядом відкритий вогонь був.

Ігор Гура, батько постраждалого:

- Під цим замком он там от бензин знаходився, а як він його взяв звідти. Він розтоплював плиту, наскільки я понімаю. Що, може, не міг розпалити і начав бензин підливати туди.

Рідні сподіваються, що Давид опритомніє і сам розповість про те, як усе сталося. Втім, нині стан школяра критичний.

- 90% ожогів. Ніяких надій немає. На Бога тільки.

Галина Кобринець, мати постраждалого:

- Саме главне, щоб зараз запрацювали почки - почки не працюють. 90%. Шкіра відпадає. Боже, він там такий страшний, на трубочках, на всьому. Спочатку лікар сказав, що травми несумісні з життям, що він, можливо, не буде жити. Але він живе, він бореться.

Поки лікарям не вдається стабілізувати стан хлопчика. Він під наркотичним сном. Жодна з життєво важливих систем не працює.

Олександр Жученко, завідувач реанімації Сарненської районної лікарні:

- Зараз все робиться для того, щоб підтримувати його життєві системи, підтримати жизнєобеспечення організма. По возможності зробили лампасні розрізи для того, щоб можна було збільшити екскурсію грудної клітки - настільки все було зжато отеком, що просто не було екскурсії грудної клітки - не можна було апарата дихання підключити.

Рідні хлопчика благають про допомогу. Адже вже витратили на ліки понад десять тисяч гривень. Та допомогти можна і кров'ю. Підійде будь-яка група й резус. Головне, на станції переливання вкажіть - здаєте її для Давида Кобринця з міста Сарн.

Картка ПриватБанку на імя тата Гура Ігор Павлович 4149-4978-0399-8881.
Телефон мами Галини Кобринець 099-924-18-39.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини