Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 4 жовтня 2023
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Гучний скандал через утеплення фасаду в столиці

18 серпня 2015, 23:50
Дата ефіру/події: Вівторок, 18 серпня 23:50

Війни сусідів за фасадну красу. У столиці мешканці будинку зірвали утеплення квартири свого сусіда, бо це було, як вони кажуть, огидно. Киянин щойно приклеїв пінопласт, а за кілька годин його вже демонтували. Хто правий і на чиєму боці закон?

Він зустрічає нас на ганку під'їзду. Знервований і сердитий чоловік вже тиждень не може спати спокійно. 

- Це такий бандитизм. 

Спокій Андрій утратив, щойно захотів утеплити квартиру на вулиці Голосіївській 13а. Перед зимою і задля вагітної дружини та майбутньої дитини чоловік взявся за зовнішню стіну квартири, аби зробити теплішою свою оселю.

Андрій Бондар, постраждалий:

- В мене вагітна дружина, і йти в зиму з, скажем, холодною квартирою... Знаєте, закалятись - це добре, це коли ти вже дорослий, не з маленькою дитиною.

Майстри лише встигли почепити пінопласт. Та пляма білого кольору на червоному будинку протрималася не довго, адже шматок утеплювача на красивому фасаді просто розлютив сусідів чоловіка. Вони вирішили самотужки ліквідувати неестетичний, на їхню думку, елемент.

Андрій Бондар, постраждалий:

- Зібралась братія, яка рішила, що треба зробити так званий самосуд,  ну і от зробила...

Ось те, що відбувалося в той день. Працівники спецмашиною під замовлення сусідів зривають пінопласт. На виклик господаря квартири приїжджає поліція. Їх люди просто не пускають до квартири. Сам власник оселі, як може, боронить майно.  

- Я наблюдал, как он тут пытался обливать людей кислотой и непонятно чем, кипятком, штурм башне был именно...

- Ой, тут всі, народ зібрався, сміялися, хазяїн водою поливав.

Зрештою пінопласт таки зірвали - сірих плям від цементу і металевих стержнів так ніхто й не зняв. Утім, красу фасаду таки врятували.

Таїсія Петрівна, мешканка м. Києва:

- Хазяїна жалко, хоч би мене поставить на його місце, витратився, все, а тут люди стало и протів цього. Людина робить, шоб їй тепло було зимою...

Але те, що одним тепло, іншим сусідам видалося потворним. Пінопласт, кажуть, цілком руйнує красу чепурної багатоповерхівки, і крім того - легкозаймистий. Тому вирішили провчити власника квартири.

Михайло, сусід постраждалого:

- Це огидно. Упадет сигарета сверху, начнет все гореть - кто потом будет виноват?

Анатолій, сусід: 

- Я не сторонник менять фасад, фасад должен быть красивым.

В експлуатаційній організації, яка виконує в будинку функції ЖЕКу, повідомили - чоловік почав утеплювати квартиру без документів та всіх потрібних дозволів. 

Віктор Коломієць, головний інженер ТОВ Голосієво:

- Ми відповіли, що ми не заперечуємо, але якщо створять всі законні умови для того, щоб це зробити, ось тобто зробити проект, узгодити з органами місцевої влади, і насамперед взяти згоду мешканців будинку, співвласників, ну і згоду балансоутримувачів.

Юристи ж у конфлікті сусідів неправими називають усіх. Бо без дозволу ЖЕКу Андрій не мав починати утеплюватися, та й люди явно переборщили з агресивним демонтажем пінопласту.

Ростислав Кравець, юрист:

- Це буде трактуватись законодавством як дрібне хуліганство, також особа, якій було нанесено шкоду, якщо в неї збереглись документи, вона може зажадати відповідного матеріального відшкодування за те, що здійснили інші мешканці будинку...

Тим більше, що Андрій обіцяв дати лад зовнішньому утепленню, разом з пінопластом чоловік замовив і панелі, які цілком відповідають кольору і формі фасаду будинку.

Жан, керівник монтажної фірми:

- Первый этап - то, что он сделал, потом на это утпеление должны прикрепиться вот эти панели, и дальше разукраситься согласно дому, этому фасаду все.

Взагалі ж скандал стався через те, що в Україні таке точкове утеплення, що дуже зараз популярне серед людей, ніяк не врегульоване. Зразково-показовою є в цьому відношенні законодавство в Європі, де часто не дозволяють будь-які маніпуляції з фасадом. Приміром, у Німеччині заборонено навіть встановити кондиціонер на житловому будинку.

Анастасія, мешканка Німеччини:

- Це страх і кошмар, я, наприклад, зараз живу в Німечиині, там немає кондиціонерів у людей, тому шо це некрасиво. Будинок має бути будинком, має бути, ну, бути фасад красивий, а це що - це хіба красиво було і зара це дуже красиво? Я думаю, що ні.

Українці ж роблять зі своїх фасадів і балконів все, що захочуть, і вже потім підганяють документи. Саме так захотів зробити й Андрій, утім, наштовхнувся на бурхливий опір сусідів. Своєю чергою, чоловік не розуміє, чому мешканців його будинку, які влаштовують скандал через неестетичний утеплювач, не турбують потворні коробки кондиціонерів, які оперізують всю новобудову. Тож тепер господар думає, як компенсувати збитки, адже витратив на утеплення 25 тисяч гривен. Хазяїн має намір судитися з сусідами, і вже з усіма дозволами таки утеплитись до початку зими.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Здравствуйте, я сам промышленный альпинист, занимаюсь высотными работами, утепляю квартиры. Вдруг у вас появилась лишняя работка - обращайтесь, буду рад. Мои последние работы по утеплению фасадов я выложил на сайте domremonta com ua Более 9 лет безупречной работы в сфере утепления.
Перезвоните мне пожалуйста 8(931)374-03-76 Антон.
Антон 20.03.2019, 12:48 ответить
Перезвоните мне пожалуйста 8 (499) 322-46-85 Михаил
Михаил 21.12.2018, 14:07 ответить
Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85 Евгения.
Евгения 20.11.2018, 01:49 ответить
Оо, теперь по майдаунски красиво!
Тарас 17.05.2018, 17:27 ответить
ОСТОРОЖНО! Халтурное утепление фасадов квартир в Киеве. ( uteplenie ТОЧКА biz ) Внимательно подходите к выбору подрядчиков и компаний. Не пополняйте список "Скупых платящих по минимуму = дважды" По ремонту в такой ситуации Вы можете обратиться к нам ( uteplenie ТОЧКА biz ) Мы попросту не умеем халтурить! ☎ +38(063)9158188 +38(099)3512030
uteplenie.biz 20.10.2017, 13:17 ответить
Приглашаем Вас посетить сайт Утепление стен Фасадов Квартир Домов и Зданий Киев! uteplenie in ua
Узнайте информацию о утеплении стен, что так актуально на сегодняшний день! Наш адрес в интернете и предоставляемые услуги открыты каждому клиенту!
С уважением команда профессионалов по утеплению Фасадов uteplenie in ua
Евгений 09.10.2016, 16:32 ответить
Хотите качественно и безпроблемно утеплить фасад? обращайтесь к профессионалам, мы заказывали утепление стен в Киеве у компании Теплый Дом вот их сайт utepleniefasadov io ua очень быстро все сделали и дали гарантию, нам с женой понравилось, рекомендую!
Максим 22.07.2016, 17:20 ответить
Вы валенки, покупая квартиру или приватизируя её, вы становитесь владельцем помещения, но не фасада. Фасад остаётся коллективной собственностью. Мужик просто перемудрил на радостях стать папой, в доме и так теплее некуда.
che 10.09.2015, 16:10 ответить
Валенок тут один - это ты! Научись разговаривать, виртуально все смелые. Иди скажи им - Вы валенки, они те харь натрут быстро.
answer 02.03.2017, 18:05 ответить
Бред какой то... Люди вообще представляют как выгдядит завершенная утепленная стена? Они не подумали о том что человек уменьшает теплоотдачу дома за свой счет, что панель можно сверху зарисовать хоть цветочками (тем более что хозяин вроде как планировал облицевать ее пластинами с рисунком того же кирпича). Давайте запретим кондиционеры и вешать на балконы белье, нарушающее общую гармонию мироздания. Ну это все равно что залезть в чужую квартиру и разгромить ремонт, который люди себе сделали. И подается это все с таким "справедливым" возмущением и восторгом, что мол мы молодцы - взяли и разломали. Судиться однозначно. Хулиганство, нарушение права собственности, причинение материального ущерба. Позорище, слов нет...
Елена 26.08.2015, 11:20 ответить
Кондики на фасадах давно запрещены в Европе. Ваша собственность - всё то что за вашими дверями. Всё остальное, включая фасад - собственность города
Юра 18.11.2017, 11:43 ответить
А що заважає утеплювати зсередини ?
Ігор 09.08.2021, 20:19 ответить
вот не повезло человеку с примитивными соседями ,как говорится зимой этим соседям сделать обещанные 16 градусов по цельсию ,а лучше пожизненно отключить отопление ,явно соседи работают на Путина и подрывают энерго независимость Украины....
Юрий 20.08.2015, 17:28 ответить
интересно: а балконы, в нарушение норм застекленные в том же здании кто во что гаразд здание не уродуют?
однако 19.08.2015, 17:32 ответить
вообще больные. люди становятся злыми до ужаса. это человека право делать с фасадом квартиры , своей квариры, что он пощитает нужным! тем более это касается его ребенка и тепла для семьи! вот по этому у нас война кругом, потому что люди стали уже нелюдями! это понимать больно. но к сожалению это так.
наказать он их может просто. жалоба в КГГА на установку кондиционеров на фасаде. Это - инженерное устройство, требующее согласование, проект и т.п. Честно не встречал, чтобы кто-то этим заморачивался, хотя как раз установка кондиционеров законодательством вцелом у нас урегулирована. Так что можно отметиться массовым демонтажем кондиционеров.
мнение 19.08.2015, 15:23 ответить
а также требовать их демонтаж из-за шума, капель воды из трубок (должна отводиться в водосток или в квпртирные коммуникации, а не просто капать из трубок, звеня по всем козырькам и отливам), опять же вес этих устройств - дополнительная нагрузка на фасад, что особенно чревато трещинами облицовочного кирпича во время ветра+ вибрационная нагрузка от самого работающего кондиционера. достаточно все это заявить и борзые соседи навеселятся так, что мало не покажется!
мнение2 19.08.2015, 15:26 ответить
И потом продать эту свою квартиру.
"Покупая дом, ты покупаешь и соседей". Поэтому выбирая квартиру рекомендуется смотреть и соседей.
Алекс 18.06.2017, 19:33 ответить
Покупая квартиру или приватизируя её, вы становитесь владельцем помещения, но не фасада. Фасад остаётся коллективной собственностью.
Che 10.09.2015, 16:06 ответить
Фасад - не его собственность. У вас логика рагуля, "вот по этому у нас война кругом". Идите попробуйте изменить фасад в Европе. Трахнут по полной
Юра 18.11.2017, 11:41 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.