Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 28 листопада 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У Києві бабуся-помийниця затероризувала сусідів

8 вересня 2015, 22:13
Дата ефіру/події: Вівторок, 8 вересня 22:13

Навала тарганів, нестерпний сморід та загроза підхопити небезпечну інфекцію. Що робити, якщо ваші сусіди влаштували сміттєзвалище просто у квартирі, куди без протигазу - не зайдеш! Так вже не перший рік живуть мешканці столичної хрущівки на вулиці Білецького, 5-а. Чи можливо змусити господарів прибрати непотріб з оселі?

Неймовірний сморід і ціла армія тарганів - жити в під'їзді мешканцям цієї столичної хрущівки просто нестерпно.

Юлія, киянка:

- Они падают! Они жирные! Мало того - я сажусь кушать, у меня за столом тараканы! Я захожу в парадное - у меня начинает кружится голова, тошнота, так как я еще на 9-м месяце.

Юлі зы дня на день народжувати. Каже - й так всю вагітність проходила у страху, бо дуже боїться огидних комах. А тепер ще й дуже переживає за майбутню донечку.

Юлія, киянка: 

- А появится ребенок - не дай бог в ухо залезет куда-нибудь или в ротик, или в носик, что делать потом?

Вхід до квартири жінка маже спеціальним олівцем проти комах. Так само роблять й інші мешканці. Бо таргани тут на усіх п'яти поверхах!

Тамара, киянка:

- Вот у меня такие бумажки - показываю - по всей квартире. Появляются, конечно, потому что они пролазят и через розетки, и душники в ванной.

Головний біль людям від цієї - третьої - квартири. Кажуть - її мешканка перетворила помешкання на смітник. Тут живе літня жінка. Зносити непотріб у квартиру розпочала два роки тому. До того була звичайною сусідкою.

Людмила Піонтковська, киянка:

- Когда она сюди вселилася, вона була нормальною людиною, виходила, здоровалась, потом ми побачили, що студова запахи йдуть. В прошлому году визивали міліцію, постояли, заяви понаписували, двері відкрили, фотографірували, але там було ну на чверть захламлено.

Останнє своє спілкування з сусідкою вони зняли мобільним телефоном. Ви тільки подивіться на вхід до квартири. Він завалений сміттям від полу до стелі!

Наталя Лопушанська, психолог:

- Синдром патологического накопительства может быть симптомом других заболеваний, но всегда это из-за понижения умственной активности. Кончено же, это приводлит к бытовой катастрофе, вызваной психрасстройством, это требует психиатрического вмешательтсва.

Але бабуся нікого не пускає до квартири. Місцеві кажуть - вона тут вже й не живе!

Людмила Піонтковська, киянка:

- Вона туди зайти не може, вона принесла кульочкі, бегом захлопнула двері і втекла, де вона живе, де прописана, з якого району - ми не знаємо.

Олена Ткаченко, кореспондентка:

- Мешканці кажуть, що поспілкуватися зі своєю сусідкою - мешканкою цієї квартири - є дуже великою проблемою, бо вона намагається прийти додому непоміченою, наприклад, у пізній час. Не застала її вдома й знімальна група Свідка. Але бачимо під порогом тараканів, їх при зачинених дверях щонайменше десяток.

А таргани - це дуже небезпечні носії інфекцій. Вони можуть переносити зо двісті хвороб.

Олег Рубан, головний санітарний лікар м. Києва:

- Бактеріальні паразитарні інфекції майже усі, які є в спектрі інфекційних захворювань, гострі кишкові інфекції - сальмонельози, шигеліози, дизентерія, закінчуючи вірусологією, які передаються контактно-побутовим шляхом.

Куди тільки не писали мешканці, щоб виправити ситуацію і якось вплинути на пенсіонерку! Але всюди отримували відписки! У Солом'янському райвідділі міліції не знайшли кримінального правопорушення. А комунальники задовольнилися чистотою сходової клітини!

Людмила Піонтковська, киянка: 

- Писала я в СЕС, писала Кличку, писала начальнику ЖЕКа, писала в міліцію, держадміністрацію, поприходили відповіді - ідентичні, у неї три фамілії і не поймеш, що до чого.

Мешканці вже й в суд звернулися, щоб отримати інформацію про власника квартири. Так її в службах не надають.

Тетяна Орлова, киянка:

- Мы не можем - это засекреченая информация, пожалуйста, подавайте в суд, тогда мы все передадим, но суд ведёт очень интересную политику - нам отказывают в предоставлении этих данных, потому что, грубо говоря, нам не верят. Такое впечатление, что ее кто-то из родстенников пожалел, так сюда отправил, а то что человек так немного страдает, ничего страшного, потерпят соседи.

Що ж робити людям у такій ситуації? Йдемо питати у комунальників - чому вони бездіяльні? Керівниця ЖЕКу виправдовується - лише перший день на посаді. Але про проблемну квартиру в курсі.

Ірина Боровик, керівник ЖЕД №905 м. Києва:

- Мы обязаны на звернення громадян реагировать, ходим, комиссия, составляется акт, подтверждается или нет, но опять-таки если квартира приватизированная, могут отказать зайти, мы имеем право доступа только в аварийных ситуациях.

Більше готові допомогти у санепідемстанції. Для початку їхньої роботи, кажуть, варто лише подзвонити невдоволеним мешканцям на гарячу лінію Київської адміністрації чи самої санепідемслужби.

Олег Рубан, головний санітарний лікар м. Києва:

- Ми створюємо відповідно до звернень громадян комісію, спільно з райадміністарцією, куди входять екологи, санепідслужба, ЖЕК, райадміністрація, й спільно вирішуємо щодо можливості утримання даного приміщення.

Спочатку порушника квартирного порядку зобов'язують сплатити штраф й прибрати. А як ні, то справу передають до суду. Вердикт суворий - позбавити прав на помешкання. Така практика, кажуть, дуже дієва. Уже є такі преценденти. Аби не втратити квартири - власники її вичищають до блиску!

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Комментарий удален

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.