Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 17 квітня 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

На Сумщині дотла згорів багатоквартирний двоповерховий будинок

29 вересня 2015, 19:30
Дата ефіру/події: Вівторок, 29 вересня 19:30

19 людей, зокрема 4 малолітніх дітей, залишилися просто неба на Сумщині. В селищі Угроїдах Краснопільського району повністю згорів двоповерховий будинок. Причину пожежі вже з'ясували - коротке замкнення старої електромережі. Хто мав потурбуватися про її вчасну перевірку та заміну? - селищний голова буквально втік від відповіді на це запитання. Як все було - дивіться далі.

Майже столітній будинок зайнявся вдень. Та цього навіть не помітили, аж поки не почули вибух газового балона. 

Юлія Леонідова, мешканка селища Угроїдів:

- Я вилетіла на улицю, горить уже дом, не по чуть-чуть розгорається, а горить страшним пламенем от порога по саму кришу.

Дерев'яні сходи на другий поверх моментально охопило вогнем. В одній із квартир у пастці опинилася налякана молода жінка з півторарічним сином. Люди викликали пожежників, але ті з сусідньої вулиці їхали аж 40 хвилин, то ж спочатку рятували лише сусіди.

Юлія Леонідова, мешканка селища Угроїдів:

- Їхала или 35 или 40 минут, вона стоїть возле Кпз, 150 метрів отсюда, вона вечно не набрата водой, вони гублять які-то шланги, в них нема крепленій, у них нема бензину.

19 людей, серед яких 4 дітей, наприкінці вересня залишилися просто неба. На ці ночі облаштовувались, де доведеться. 

Людям запропонували ліжка в колишньому гуртожитку, але ця будівля зовсім непридатна для мешкання і так само стара.

Ірина Рашевська, мешканка селища Угроїдів:

- Як я туди можу піти без води, без газу, без свету. Там тоже така сама стара проводка, щас ми всі включимо обогреватели, і воно вспихне так як вспихнуло тута.

Навіть через чотири дні після пожежі тут досі горять залишки перекриттів. Сусіди стурбовані, щоби вогонь не перекинувся на інші будівлі, телефонують на 101. У відповідь - відмовки.

А селищні пожежники й досі лагодять поламану помпу. Виправдовуються, що на пожежі зробили все можливе, але не варто чекати дива від машини, якій вже понад 30 років.

Будинок звели понад 100 років тому для працівників цукрового заводу. Потім підприємство зупинилося, квартири перепродавали і будівля немов загубилася - ніхто не стежив за її станом. Тож, нині селищний голова, напевне, відчуває і свою відповідальність. Бо від журналістів просто тікає. 

Безліч запитань накопичилося до селищного голови і в погорільців - чи допоможуть їм із заселенням, якою буде фінансова підтримка. Та місцевий посадовець замість спілкування з постраждалими мешканцями застосовує звичну тактику - щоразу тікає від них якнайдалі.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.