Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 20 жовтня 2021
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

100-кілограмова любителька йоги підкорила інтернет

29 вересня 2015, 19:40
Дата ефіру/події: Вівторок, 29 вересня 19:40

Стати всесвітньо відомою попри всі табу й віртуозно опанувати йогу, незважаючи на пишні форми. Жінка з Сан-Франциско стала зіркою в Інтернеті завдяки неймовірній фізичній підготовці й витривалості. У чому ж секрет її популярності - розкаже Ірина Борсук.

Хто сказав, що зайві кілограми привід ставити на собі хрест? Або, що вправи йоги можуть робити лише стрункі й худорляві люди? 27-ирічна американка Валері Сагун ламає всі уявлення про стародавню практику й стереотипи краси. Жінка завважки 102 кілограми всесвітньо популярна, має сотні тисяч шанувальників і все через, що не боїться виставляти своє тіло напоказ. Якось чотири роки тому вона пішла на курси йоги і зупинитися вже не змогла. Спортсменка-аматорка навчилася виконувати найнереальніші, здавалося б, вправи - навіть найскладніші асани. Усе робила перед камерою і не соромлячись викладала відео і фото в соціальні мережі. Нині про Валері пишуть таблоїди, її запрошують в ефіри провідних заокеанських телешоу. Адже, віртуозна пані надихнула безліч схожих на себе людей змінити своє життя.

Валері Сагун, тренер з йоги:

- Розміри й форми не мають значення. Тіло може бути гнучким і активним навіть попри зайву масу. Щоб не сталося в житті - я спокійна і врівноважена. Йога зцілює і фізично і морально.

Валері почала гладшати в підлітковому віці. Дієти не допомагали. Дівчина комплексувала, але змогла опанувати себе й випадковий запис пробних вправ з йоги  - допоміг позбутися депресії, повірити у власні сили й стати взірцем для безлічі американців.

Валері працює тренером з йоги в 7 школах, сотні тисяч послідовників підписані на її аккаунти в соціальних мережах. Відчайдушна жінка навчилася заробляти йогою на життя, і назавжди змінила його завдяки наполегливості й оптимізмові. Усім, хто сумнівається - радить не опускати рук і не боятися порушувати правила.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини