Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 26 листопада 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У Трускавці впіймали банкіршу - аферистку

28 жовтня 2015, 21:19
Дата ефіру/події: Середа, 28 жовтня 21:19

Понад 40 мільйонів гривень із довірливих громадян. Правоохоронці затримали керівницю трускавецької філії одного з банків. Фінансистка обіцяла шалені відсотки, але за однієї умови: гроші потрібно було внести не в касу, а в її кабінет. Банкірша була така переконлива, що її клієнтами були не тільки підприємці та чиновники, а й навіть священики. Тепер шахрайка в СІЗО, а люди бідкаються - як їм повернути свої кревні.

Такого лиха на старість пенсіонер Олег Мухін не сподівався. Збирали з дружиною по копійці гроші собі на похорони. П'ять тисяч євро поклали на депозит без сумнівів, бо ж у банку працювала їхня сусідка.

Олег Мухін, постраждалий:

- Та планували на свої похорони вже. І в больніцу треба, в лікарню, в лікарню треба. Ну як то вона сусідка, ми з нею контакти мали. Ну, сусідка... Щоб були не увєрені, то ми би не були би. А так ми вірили їй, та й всьо.

Керівниці трускавецької філії банку повірило ще сорок вкладників. Спритниця створила так звану піраміду. Брала гроші без оформлення - під чесне слово. Із коштами проводила якісь, відомі лише їй, оборудки і виплачувала людям великі відсотки. Щасливі вкладники приводили своїх знайомих, які теж спокушалися на легкі гроші. Зрештою в довірливих вкладників вона видурила... 43 мільйони гривень.

Олександр Закутний, заступник керівника Тускавецького МУ міліції:

- Вона пропонувала їм високі відсотки по розміщенню депозитних коштів. Значить, отримувала, фактично свого роду це була піраміда, отримує від одних, сплачує відсотки іншим, тим самим втягує в цю піраміду інших людей.

Клієнтами спритниці були переважно заможні люди - підприємці, держслужбовці і навіть священики. Всі добре знали шахрайку і заради прибутків забули про формальності. Ніяких угод не укладали. А дехто і не хотів афішувати своїх статків.

Олександр Закутний, заступник керівника Тускавецького МУ міліції:

- Один з вкладників - це священик з сусіднього міста, який вклав фактично близько двох мільйонів гривень.

Погоріла аферистка під час ревізії в банку. У касі виявили недостачу - на три мільйони гривень. Згодом до міліції почали звертатися ошукані вкладники. Та повернути назад свої кошти поки не вдалося нікому.

Мирослав Прим'як, керівник Дрогобицької філії банку:

- Мені дуже прикро, що колишня моя товаришка чи колега по роботі, скориставшись репутацією нашого банку, дійсно взяла якісь кошти в своїх рідних, знайомих, близьких людей. Доля цих коштів на нинішній день мені не відома.

Банкір не може зрозуміти мотивів шахрайки. Каже, п'ятдесятирічна колега не бідувала.

- Ну, бідною її назвати не можна, тому що в неї була машина, в неї була квартира чи будинок, тому сказати, що вона була бідна - ні. А що її штовхнуло на то - ну не знаю.

Що штовхнуло на злочин успішну жінку і де вкрадені гроші - з'ясовують міліціонери. Банкірша - в СІЗО. А її ошукані клієнти можуть хіба позиватися через суд до банку. Утім - шансів мало. Бо ж угод з аферисткою не укладали.

Олег Мухін, постраждалий:

- Ну, чо злитися? Як самі дурні. Довірили їй, та й всьо. Надіялись на краще, і воно получилось, та й всьо.

Навіть подивитися у вічі шахрайці Олег Мухін навряд чи зможе. Якщо її вину доведуть, то наступних 12 років вона пробуде у в'язниці.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Сума насправді набагато більша.Вкладники не хочуть розголошувати,бо треба буде пояснювати яким чином наскладали.Злодій в злодія вкрав зрештою,може за винятком тих пенсіонерів і то не факт.5 тисяч ойро у пенсіонера?певно не їли і не пили 3 роки......
Андрій 01.11.2015, 12:59 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.