Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 1 червня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Безкарним залишається вбивство на Львівщині

29 жовтня 2015, 21:14
Дата ефіру/події: Четвер, 29 жовтня 21:14

Скоїти вбивство та спокійно піти додому. Таке сталося у Кам'янці-Бузькій на дискотеці. Боксер ударом у шию вбив хлопця, скоїв це при свідках, є і відео злочину. Але нападника ніхто не заарештовує. Як це можливо?

Ігор Масловський відпочивав у нічному клубі. О пів на другу ночі хлопець вийшов на терасу і розмовляв зі знайомим. Несподівано до нього наблизився молодик і перед очима в десятків свідків, просто під камерою спостереження - вдарив у шию!

- Ігор хтів зловитися за цей мусорник, здається, або за це перило. Ну, падав. Він хтів просто стриматись. І він не, ну як то кажуть, все.

Швидка приїхала через сорок хвилин і, не повідомивши міліцію, забрала тіло в морг. Тож правоохоронці не змогли навіть належно провести слідчі дії. А убивця спокійно покинув клуб.

Ірина Зінько, сестра загиблого:

- Зі слів людей, він зухвало вже в перший день, як це сталося, ходив от в місті по вулиці і десь, і говорив, можливо, навіть і випивав, і говорив, що йому нічого не буде, що йому все помажуть.

Мати та сестра Ігоря не можуть пережити того, що вбивця може уникнути покарання. Як так сталося, що нападника не затримали - запитання до міліції. Там кажуть - це правова колізія. Судмедексперт чомусь не з'ясував причину смерті.

Сергій Нестерук, заступник керівника Кам'янка-Бузького РВ міліції:

- На якій підставі ми маєм його затримувати? Ми дієм тільки в рамках правового поля. Якщо написана причина смерті. Завтра буде причина смерті, що це не від удару, і ненасильницька смерть, а тромб чи там серце, ну, людина буде незаконно буде утримуватись працівниками міліції.

Родичі загиблого впевнені - це впливова сім'я вбивці вплинула на перебіг експертизи.

Ірина Зінько, сестра загиблого:

- От судмедексперт там, нам так здалося, що там було так само щось домовлено щось з експертизою.

Адвокат родини загиблого обурений. Каже - причини смерті очевидні. І міліція таки мала б затримати нападника.

Олег Мицик, адвокат родини загиблого:

- Крововиливи в шокогенній зоні, як і зовнішні, так внутрішні, вказують на те, що смерть настала від шоку і ймовірно рефлекторної зупинки серця. Тобто причина смерті є очевидна і на поверхні.

Експерт ухилилася від відповіді.

Того, хто завдав смертельного удару, звуть Андрієм. Він дверей не відчиняє. Сусід нападника каже - хлопець завжди був агресивним.

Олександр Боднар, сусід нападника:

- То є дуже тяжка людина. Скільки років, я тут 13 років жию, він постоянно, моя баба-небіжчиця ту жила, він їй на голову налив на воду, кипяток на голову.

Товариші загиблого про нападника знають небагато. Лише те, що він вправлявся в боксі.

Дмитро Стороженко, друг загиблого:

- Його вчили, як бити. Я просто сам в шоці, говорять, що удар був такий - непонятно як. Він знав, куда бити.

А друзі згадують: за годину до загибелі Ігор по телефону просив про допомогу. Утім, чому - не пояснив. 

Юрій Михайлишин, приятель загиблого:

- Він десь подзвонив приблизно перша година ночі, тривожним голосом, каже: хлопці, приїдьте, бо в мене проблеми, допоможіть мені. Ми їхали, і так сталося, що машина поламалася по дорозі.

Тіло Ігоря ще в морзі. Попереду - ще одна експертиза. Родичі, приятелі та правоохоронці сподіваються, що причину смерті таки з'ясують і нападника покарають.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини