Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 12 червня 2021
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У Києві військовий пенсіонер не дає жити родині та сусідам

22 січня 2016, 22:29
Дата ефіру/події: П’ятниця, 22 січня 22:29

Смітник - за стінкою! У Києві чоловік перетворив на пекло життя і своєї сім'ї, і сусідів! А все тому, що в чоловіка так званий синдром Плюшкіна - він зносить до своєї квартири непотріб з усіх усюд! Свою оселю забив хламом під саму стелю! А у під'їзді - сморід та антисанітарія. Що ж робити, якщо поруч живе людина-збирач? Та чи можна її зупинити?

Це - відомчий будинок Міністерства оборони. Живуть у ньому переважно колишні військові, офіцери. Неблагополучних родин тут ніколи не було. Та останні кілька років сусід із 10-го поверху не дає життя всьому під'їзду. В чоловіка - синдром Плюшкіна.

Галина Петрівна, сусідка:

- Его консьерж не пускает с пакетами, он посылает на три буквы и уходит.

- А часто с пакетами?

- Каждый день, утром-вечером.

Чоловік зносить до своєї трикімнатної квартири непотріб з вулиці. Що саме - показує сусідка.

- Здравствуйте, мы к вам в гости, посмотреть, что у вас тут и как.

Власник квартири ховається у далекому кутку, втім, зайти до оселі дозволяє. Коридор захаращений сміттям. Але найстрашніше - в кімнаті господаря: вона завалена майже до стелі. Двері не відчиняються, зайти всередину нереально. Весь цей непотріб Валерій Миколайович збирав по смітниках останні два роки. Та сміттям усе це він не вважає. Каже - то його речі.

- Жалко выбросить, за 15 лет столько набралось.

А це - кухня: важко навіть уявити, як тут можна їсти. Але в такому жахітті разом із Плюшкіним пристосувалися жити його родичі - дружина та син, нормальні люди, які вже просто не мають сил боротися із психічно хворим батьком. Валерій Миколайович - підполковник запасу. З військової служби його звільнили 16 років тому через шизофренію. Нам він скаржиться, що має маленьку пенсію.

- Завтракаю и еду по Киеву в поисках питания. Пенсии не хватает, поэтому приходится просроченные вещи покупать, в акциях, уцененные и тому подобное.

Підполковник не хоче зізнаватися, що ходить по смітниках. Він воліє називати це збиранням макулатури. Сусідка шокована, бо весь цей розгардіяж влаштований просто над її квартирою.

Валентина Іванівна, сусідка:

- Да хорошо, на мусорку ты пошел, собрал то, что тебе надо, но вот эти грязные пластиковые бутылки с-под молока, что с ними делать? Мне, например, интересно очень.

Прибрати все це сміття родичі Валерія Миколайовича не можуть - він охороняє свої скарби і стає агресивним, якщо хтось на них зазіхає. Чоловік складає лахміття не лише у квартирі, а й у під'їзді, тому в боротьбі з підполковником сусідам доводиться розробляти щоразу нові маневри.

- Соседи уже не вытерпели и поставили вот эту решетку, эту решетку поставили, он стал лазить сюда. И сетку поставили. Теперь сюда вроде бы не пропихивается, но теперь у нас уже здесь стоит, и вот стоит, пожалуйста.

Найбільше потерпають сусіди знизу. Тиждень тому в них по стелі текла вода і геть затопила дві кімнати й коридор.

- Тут все было мокрое, сейчас вторую комнату покажу. А тут видите, эта сторона, вот оно все подулось.

Виявилося, що знову таки винен підполковник, який зливав воду з батарей.

- Оказывается, он открутит, закрутить этот вентиль обратно не может, потому что нет инструмента, и все течет.

Як боротися з таким сусідом? Як родичам вплинути на голову своєї сім'ї? Психіатри нарікають на замкнуте коло в українському законодавстві. Аби примусово лікувати Плюшкіна з вулиці Курської, його треба визнати недієздатним. Але для цього потрібна експертиза, яку не можна провести без згоди хворого. 

Павло Дупленко, психіатр:

- Если дееспособен, то только чтобы родичи как-то его убеждали, чтобы он госпитализировался или убрал это мусор. Или ждать просто какого-то чп.

Знімальній групі Свідка Валерій Миколайович пообіцяв навести лад у квартирі до середини лютого. Втім, колись сини вже вивозили непотріб із квартири, але батько назбирав його знов.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
А где мой комментарий????
он еще и угрожает
Соседка. 23.01.2016, 22:39 ответить
Теперь осталось дождаться только пожара от этого хлама,может тогда что-то изменится.
Соседка. 23.01.2016, 22:36 ответить
с мокрого мусора с которого течет что аж соседей топит пожара не дождутся и ваши правнуки
И никому нет дела,то такая антисанитария.Тараканы и мыши.Блошки от гнилых продуктов.Это он с такими руками,которыми роется в помойке входит в лифт,берется за ручки входной двери.И здесь же выходит мама с маленьким ребенком.ребенок берется за перила,поднимает игрушку с пола.Это ужасно просто. Вот откуда и беды.И лишаи и многое другое.И главное никому нет дела. Как далеко нам еще до культуры .....Киев.Столица.И такое.Позор!!!
Так затопили их не потому что кран потек .Из-за хлама в комнате лопнула батарея,размерзлась,потекла и не мог слесарь из-за хлама пробраться и устранить причину, с 6 января им перекрыли отопление из-за этого., А он самостоятельно включил отопление и затопил еще раз 15 января.Слесарь опять отключил отопление.И только 18 января смогли увидеть,что там батарея лопнула.И все это время капала вода в квартире снизу.
Вилина 23.01.2016, 21:36 ответить

Телебачення для всієї родини