Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 5 травня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Вбивство 10-річної давнини розкрили на Рівненщині

25 лютого 2016, 00:11
Дата ефіру/події: Четвер, 25 лютого 00:11

На Рівненщині затримали справжню "чорну вдову", яка убила та розчленувала власного чоловіка. Допомогла викрити вбивцю випадковість. На власному городі неподалік Кузнецовська селянин перекопував землю та виявив поліетиленові пакети. В одному з них були муміфіковані кістки та одяг, в іншому - голова. Рештки пролежали в землі на глибині лише півметра щонайменше 10 років. Правоохоронці з'ясували, що кістки належать місцевому мешканцю. На момент убивства йому було 37 років. Невдовзі вийшли і на головного підозрюваного - дружину загиблого. Жінка зізналася, що після сварки вбила коханого, розчленувала й закопала. А рідних і знайомих повідомила, що чоловік поїхав на заробітки  до Португалії.

Володимир Голубош, заступник керівника ГУ Національної поліції в Рівненьській області:

- Інформації про те, що ця особа покидала територію держави, не було, і в розмові з даною громадянкою вона повідомила, що дійсно вона вчинила цей злочин. На грунті неприязних відносин, сімейних сварок вона нанесла тілесні ушкодження, від яких помер цей чоловік.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.