Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 29 вересня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Справедливість у кожного своя. Закон - один для всіх

30 червня 2016, 17:15
Дата ефіру/події: Четвер, 30 червня 17:15

У понеділок, 4 липня, о 9:00 на НТН почнеться показ судового реаліті-шоу "Судіть самі". Проект заснований на оригінальному датському форматі Dommer for en dag. Особливість програми полягає в тому, що реальні люди-присяжні розглядають історії реальних злочинів. Спектр розглянутих справ дуже широкий - від дрібних правопорушень до грабежів і вбивств.

Програма "Судіть самі" піде на НТН у будні о 9:00.

Коли порушується Закон, всі впевнені: злочинець повинен бути покараний. А якщо вирок виносите особисто ви? Якщо від вас залежить міра покарання - три, п'ять, десять років або довічне ув'язнення? А може - виправдувальний вирок? Що ви виберете - Закон або власне уявлення про справедливість? Але справедливість у кожного своя, а закон - один для всіх. І про це ток-шоу "Судіть самі".

У кожному випуску програми 8 присяжних знайомляться з матеріалами двох кримінальних справ. За ними уже були винесені реальні судові рішення. Можливо, вироки були недостатньо суворими, а може навпаки, занадто суворими?

Ведучими нового проекту стануть психолог Наталія Ломоносова і юрист Сергій Бурлаков. Їх завдання - допомогти присяжним вникнути в усі деталі події, залишаючись при цьому неупередженими.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини