Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 4 серпня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Українські лікарі не можуть поставити діагноз півторарічному Денису

5 листопада 2016, 00:18
Дата ефіру/події: Субота, 5 листопада 00:18

Активний, веселий і дуже допитливий півторарічний малюк живе у Черкасах. І відрізняється від своїх однолітків він лише тим, що дуже часто хворіє. Інколи малий втрачає свідомість. Утім, українські лікарі не можуть поставити малому діагноз.

Він активний і веселий малюк, який із цікавістю вивчає світ навколо і нічим не відрізняється від своїх однолітків, окрім серйозних проблем зі здоров'ям. Хлопчик народився із пороком серця і встиг вже перенести складну операцію. Втім, на цьому його біди не закінчились.

Оксана Гончарук, мати хворого малюка:

- У шість місяців нам зробили операцію, все було добре і прекрасно, а наприкінці літа почались вже приступи, тоді в нас було їх два і оце місяць назад також був цей приступ.

Дениска періодично втрачає свідомість. Як це відбувається бачила і його семирічна сестричка Ксенія.

Ксенія Гончарук, сестра хворого малюка:

- Він тоді був почті мертвий, ні на шо вніманія не обращав, він майже був як мертвий.

- Ти тоді злякалась?

- Так, дуже перелякалась, я хвилююсь за свого молодшого братіка.

Дільничий педіатр у цій родині частий гість, адже дитина весь час хворіє. Чи пов'язані його приступи із проблемами серця або пережитою операцією - лікарі сказати не беруться.

Вікторія Чуприна, лікар-педіатр:

- Це такий фон неблагопріятний, який ослабляє імунітет. Одна з причин може бути, що часті захворювання і обструкції зокрема. Вона двічі лікувалась на стаціонарі, попадала по швидкій, буквально в понеділок знову була в них, обструктивний бронхіт у дитинки.

Мати Дениски була і у столичних фахівців, втім, і там діагноз дитині не встановили.

Оксана Гончарук, мати хворого хлопчика:

- В Київ ми їздили. Також дивились. Але мені всі кажуть, що він здоровий, що проблема не в серці. Хтось каже в неврології, хтось в серці, вони самі не знають. В Києві кажуть ви здорові, все замєчательно, все супер, але ми приїжджаємо з Києва і знову втрачаємо свідомість.

Аби зрозуміти, що із Денискою не так, варто пройти обстеження закордоном. Мати надіслала запити у клініки Німеччини та Ізраілю, там готові прийняти дитину, втім, для цього необхідно щонайменше п'ять тисяч євро. Таких грошей мати-одиначка немає, тож просить про допомогу небайдужих. Нині у їхньої родини  -  одна велика мрія на всіх.

Надія Вуйтик, бабуся хворого хлопчика:

- Найбільша мрія, щоб Денисочка був здоровий. Я даже руським ворогам не бажаю того, що зараз мати переживає за цю дитину і що бабушкі приходиться. Як він перший раз потіряв сознаніє, я думала шо не видержу. До мене скора приїзжала стільки раз, всі сусіди мені помагали.

На першу операцію, яку Дениска пережив у шість місяців, гроші допомагали збирати небайдужі. Оксана Гончарук вірить, що і цього разу люди проявлять милосердя .

Тел. мами 097-228-72-24

Номер карти ПриватБанк: 4731 2171 1120 2410 Гончарук Оксана Іванівна (мама Дениски)

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини