Відео Канал "Новини"

У перший медальний день на Олімпіаді в Токіо - українці вже на п'єдесталі

24 липня 2021, 23:33
Дата ефіру/події: Субота, 24 липня 23:33

20-тирічна Дар'я Білодід виборола історичну бронзу. Бо ця нагорода не лише перша для збірної на цих іграх, а й перша в історії Незалежної України в жіночому дзюдо. Українка не змогла пробитися до фіналу, хоча мала статус однієї з фавориток. У додатковий час - спортсменка поступилася японці. А ось у поєдинку за третє місце - Дар'я виявилася сильнішою за представницю Ізраїлю.

Нагадаю, три роки тому - Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо. Їй тоді було 17-ть. Потім вона знову тріумфувала на світовій арені й двічі вигравала чемпіонати Європи. За підсумками першого дня Олімпіади - медальний залік очолив Китай. Українська збірна ділить 19-те місце з кількома країнами.