Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 28 січня 2022
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Пам"ятник видатному українському науковцю Борису Патону відкрили біля Національного технічного університуту

27 листопада 2021, 21:32
Дата ефіру/події: Субота, 27 листопада 21:32

 

Саме в КПІ навчався майбутній учений. Скульптуру встановили з нагоди 103-ї річниці від дня народження легендарного українця. На відкритті пам'ятника були присутні науковці, зокрема академік Національної академії наук Володимир Семиноженко. Виноходи Бориса Патона без перебільшення змінили світ!  Борису Євгеновичу вдалося прожити сто один рік, з яких 58 він очолював Національну академію наук України.

У роки війни 23-річний інженер уже брав участь у розробці унікального способу зварювання броньованої сталі. Нові автоматичні установки значно пришвидшили виробництво танків Т-34. Загалом же науковцю належить близько чотирьох сотень запатентованих винаходів. Нині розробки Бориса Патона застосовують у спекотних тропіках і вічній мерзлоті, під водою, під землею, в космосі та навіть у тілі людини саме він розробив метод хірургічного зварювання м'яких тканин! На відкритті пам'ятника були також рідні Бориса Патона.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.