Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 18 травня 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Нашої уваги й допомоги потребує дванадцятирічна Поліна, хвороба якої прогресує щохвилини

28 грудня 2021, 22:00
Дата ефіру/події: Вівторок, 28 грудня 22:00

 

Дівчинка страждає через двосторонній хронічний кохлеїт і двосторонню нейросенсорну туговухість. Перший слуховий апарат дитині купила держава, другий ліпшої якості придбав благодійник. Але зараз Поліні потрібен пристрій для підлітка. Без нього школярка не може навчатися та спілкуватися з друзями. Поліні страшно, що одного разу вона взагалі не почує голосу мами і сестри. Лікарі обстежили пацієнтку та підібрали їй слухові апарати.

Однак для матері, яка самостійно виховує двох доньок (старша страждає на епілепсію), їхня вартість недосяжна. Щоб допомогти Поліні чути, треба зайти на сайт "dobro.ua" від української біржі благодійності. В пошуку написати номер її заявки "7447". Потім на сторінці дівчинки натиснути зелену кнопку "підтримати". Далі сайт перекине на сторінку, де треба вибрати спосіб оплати й суму пожертвування. Всі гроші переказують на рахунок хворої. Навіть кілька гривень допоможуть Поліні чути світ, тому не залишайтеся осторонь.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.