Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 5 березня 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Лихоманка - так можна назвати те, що відбувається з Україною та українцями

19 лютого 2022, 22:53
Дата ефіру/події: Субота, 19 лютого 22:53

 

Тривога, паніка й загрози роблять своє. Курси валют трусить - вартість долара та євро змінюється навіть упродовж доби. Влада й економісти намагаються заспокоїти, мовляв, усе під контролем й шикуватися в черги до обмінників не варто. Українці ж, може й трималися б, утім, щодня бачать, як стрімко худне їхній гаманець і зростають ціни на продукти. М'ясо, хліб, овочі з товарів першої необхідності поступово перетворюються на привабливий актив на зразок акцій великих корпорацій.  Ситуація критична, тож ми розпитали в економістів, чого чекати далі? Чи запасатися валютою, чи спустошувати банкомати й чи купувати інвестиційний портфель з гречаної крупи та рису?

Утім, не лише ціни на продукти та валюту змагаються у стрибках у висоту. Паливо, останнього тижня, дорожчає швидше за золото! Тільки за період з одинадцятого по вісімнадцяте лютого бензин і дизель набрали під 90 копійок. Чому ж ринок палива так розгойдує, за скільки країна заправлятиметься завтра та до чого може призвести такий ціновий стрибок?

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.