Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 3 лютого 2023
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Що заважає нашим підприємцям жити та чи справді простіше й дешевше відкрити ФОП у Європі, аніж в Україні?

19 лютого 2022, 23:10
Дата ефіру/події: Субота, 19 лютого 23:10

 

Нещодавно спілкувався зі своїми друзями, які емігрували до Європи. У них в Польщі дрібний бізнес. В одного - кав'ярня, в іншого - продуктова крамничка. Все скромно та без шику, втім на хліб із маслом - вистачає. Тож повертатися на батьківщину вони не збираються. Кажуть, їм подобаються європейські правила гри. Там і відкрити власну справу простіше, і система роботи прозоріша.  Якщо перевірка - то планова й без розкручування на хабар. Якщо ж конкуренція, то чесна можеш спокійно спати і не думати, що завтра тебе "рейдернуть". Щось подібне мої товариші намагалися запустити і в Україні, але нічого не вийшло. Вся справа в деяких мутних "особливостях" українського ринку.  Що ж так заважає нашим підприємцям жити та чи справді простіше й дешевше відкрити ФОП у Європі, аніж в Україні?

Якщо в Польщі життя ФОПам полегшують, у нас, здається, навпаки - ускладнюють. Так нещодавно більшість підприємців зобов'язали встановити спеціальну програму або ж класичний касовий аппарат.  Мова про перехід на так звані реєстратори розрахункових операцій - РРО. І він у нас пройшов не без спротиву та протестів. У чому ж проблема з цими реєстраторами, чому збунтувались українські бізнесмени й як працюють їхні польські колеги?  Ми зібрали думки всіх сторін.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.