Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 30 листопада 2021
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Правда життя"

Релігія на межі божевілля

9 грудня 2010, 16:35
Дата ефіру/події: Вівторок, 7 грудня 12:50

Когось віра в бога рятує від наркоманії та розпутного способу життя, інші потрапляють до сект і руйнують власні сім'ї та приносять страждання своїм близьким. Чи має православ'я якесь відношення до деструктивних культів? Чи вірити усім священникам? Чи може Бог покарати "неугодних" за вказівкою духовної особи?

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Может ли женщина быть счастливой с таким человеком?
Ирина 13.09.2012, 18:01 ответить
И еще одна особенность - ему нужны были деньги на свадьбу, поэтому он заказал эту передачу. Может ли новый брак быть счастливым, если человек так относится к Богу, бывшей жене и ребенку? Вопрос риторический.
Кредиты на самом деле брал бывший муж (Денис), так как он любит развлечения и комфортную жизнь. Только один последний кредит в долларах он заставил меня оформить на себя, так как все банки отказали ему. Все деньги я отдала Денису и теперь после развода я должна банку больше, чем брала из-за увеличения курса доллара. Материально он нам не помогает, алименты не платит, о существовании ребенка забыл вообще.
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.