Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 26 червня 2022
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Правда життя"

Руйнівники родинних стереотипів

12 травня 2011, 16:09
Дата ефіру/події: Середа, 11 травня 18:30

Колись співачка Жоана була простим українським хлопцем Олексієм. Тепер вона хоче створити сім'ю із сином однієї київської пари. Що краще для маленького хлопчика: дитячий будинок в Україні чи батьки-геї у Франції? А також сурогатна мати - про свою любов до чужих дітей. Родинне життя 21 століття: хто і чому руйнує сімейні стереотипи.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Людина створена Богом і наділена Творцем як правами, так і обов’язками, які тісно взаємопов’язані та покликані спрямовувати людину до добра і застерігати від зла. Кожна людина має свободу в своїх діях, але ця свобода сполучена з відповідальністю за наслідки дій. Ніхто не повинен використовувати свободу з метою творити і поширювати зло.
Життя – дар від Бога, який має визначену мету. Тому людина не повинна вважати власне тіло, своє життя у різних його проявах, а також взаємовідносини з іншими людьми предметами приватної власності, якими можна розпоряджатися як завгодно. Власне тіло, життя у різних його проявах, взаємовідносини з іншими людьми, суспільство і його інституції не повинні розглядатися тільки як інструменти для отримання задоволення або використовуватися для розповсюдження зла.
Бог створив людину як чоловіка й жінку, благословивши їх єднатися у сім’ю. Сім’я (родина) є основою суспільства, має на меті збереження дару любові, народження та повноцінне виховання дітей, сприяє збереженню суспільної моралі.

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.