Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 18 лютого 2018
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

Прем'єра! Серіал "Елементарно" повертається на НТН!

18 липня 2017, 16:00

У вівторок, 25 липня, телеканал НТН почне прем'єрний показ четвертого сезону серіалу "Елементарно", картина піде у будні, о 21:30, одразу по дві серії.

Сюжет:

Коли Шерлок Холмс вперше опинився в Нью-Йорку, він і уявити не міг, що з цим містом будуть пов'язані наступні роки його життя. Тоді герой серіалу "Елементарно" страждав від депресії, але курс реабілітації в престижній клініці і подальша співпраця з місцевими поліцейськими дозволили йому знову знайти себе і сенс життя. Але після чергової справи стає ясно, що його спільна робота зі співробітниками нью-йоркської поліції опиняється під загрозою. Причиною тому послужив напад на Оскара Ренкіна, колишнього товариша Холмса по наркоманії. За це Шерлоку загрожує кримінальна відповідальність, що точно поставить хрест на їх з Ватсон роботою з правоохоронцями.

Але поки, до з'ясування всіх деталей, Холмс може зайняти себе черговим розслідуванням. Йому в руки потрапляє справа про жінку, чоловік якої підозрюється у вбивстві, а сама вона вважається зниклою. Розслідування злочину ускладнює приїзд Морланда - батька Шерлока. Саме він може допомогти детективові і його напарниці Ватсон очистити свою репутацію і знову почати консультувати детективів поліцейського бюро. Однак старі конфлікти батька і сина стануть серйозною перешкодою...

Цікавий факт:

У перших трьох сезонах Морланд Холмс, батько Шерлока і Майкрофта, тільки згадується. А в четвертому - з'являється особисто. Він також працює консультантом, але в політичній і корпоративній сферах. Мало приділяв уваги Шерлоку в дитинстві, відправивши його жити в інтернат. Крім того, Шерлок вважає, що він зрадив і знищив його матір, за що відчуває до нього ненависть і презирство (що, втім, не заважає йому користуватися грошима, майном і зв'язками батька). У ролі Морланда Холмса знявся Джон Ноубл, найбільш відомий глядачеві за роллю дивакуватого професора Бішопа в культовому фантастичному проекті "Грань". Актор обіцяє, що з кожним епізодом Холмс-старший буде відкриватися з нового боку.

Джон Ноубл про свою роль:

"Подібні складні ролі мені подобаються, оскільки відносини батьків та дітей істотно впливають на характер останніх. Глядачам напевно буде цікаво поспостерігати за реакцією оточення на людину, яка виховала одного з найкращих детективів сучасності. Шерлок прекрасно знає недоліки свого батька, і з часом стане зрозуміло, чому в сімействі Холмсів склалися настільки натягнуті відносини. Важко заперечувати той факт, що батько і син турбуються один про одного, хоча і намагаються приховувати свої справжні почуття за маскою сарказму.

"Елементарно-4"/Elementary-4

Виробництво: США

Жанри: детектив, драма, кримінал

Режисери: Джон Полсон

Актори: Джонні Лі Міллер, Люсі Лью, Джон Ноубл, Наталі Дормер та інші

Фотоматеріали

Телебачення для всієї родини