Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 21 травня 2024
Найкращі детективи світу

Про НТНОбличчя каналу

Катерина Булатова

Катерина Булатова

Ведуча програми новин "Свідок"

Народилася 6 липня 1987 року в Луганську. На телебаченні з 2004 року. З вересня 2007 року працювала ведучою авторських проектів "10 хвилин для себе", "Модні штучки" на телеканалі MAXXI-TV, з вересня 2009 була ведучою програми журналістських розслідувань "Спецпідрозділ Чорний квадрат". З жовтня 2010 року - ведуча інформаційно-розважальної програми на ТРК "Ера" "Доброго ранку, Україно!" З березня 2011 до сьогодні Катерина Булатова - ведуча програми "Свідок".

– Кажуть, ти не журналіст за освітою?

Освіта у мене вища, хоча з телебаченням ніяк не пов'язана. Насправді я - економіст-міжнародник! Однак те, що не працюю за фахом - тільки на краще. Я обожнюю свою роботу! Офіційно на телебаченні почала працювати ще в 2006 році, а неофіційно - в 2003.

– Чим захоплюєшся?

Колись я захоплювалася спортом, якщо можна так сказати. Закінчила хореографічну школу при Національному ансамблі ім. П. Вірського. А тепер - робота, робота, робота... Але це зовсім не означає, що я байдужа до чогось іншого. Я дуже люблю подорожувати, хороше кіно. Останнім часом переймаюся живописом, постійно відвідую виставки.

– Як і де краще відпочивати?

 Якщо поруч хороша і приємна компанія - зовсім неважливо, де ти знаходишся. Але, як і у всіх нормальних людей , іноді виникає бажання просто посидіти вдома на самоті.

– Делікатне питання для дівчини - що любиш поїсти?

Я не гурман. Більше люблю домашні страви. Особливо, коли готує мама. А ще – "шаленію" від солодощів.

– Ще одне делікатне питання – якому стилю в одязі віддаєш перевагу?

 Ооой... це питання дійсно делікатне і занадто складне. Як то кажуть: "найстрашніший кошмар для чоловіка - коли жінка каже, що їй немає чого надіти". Зізнаюся - гардеробчик у мене чималий. І встояти перед гарною сукнею я навряд чи зможу. А щодо конкретного стилю, то все залежить від настрою і випадку. Сьогодні я можу бути звабливою на височенних підборах, а завтра, як хлопчисько, в кедах і джинсах.

– А що може розповісти маленька Катя, яка живе в дорослій Катерині Булатовій?

Обожнюю всі радянські мультики! Досі дивлюся із задоволенням. Також не можу встояти перед стрічками Disney, крім Міккі Мауса... не моє. А ще, в дитинстві, до запаморочення мріяла стати телеведучою і акторкою. Першу мрію я вже здійснила, а от друга - ще попереду.

Читайте також:

Коментар Катерини Булатової для журналу "Жінка"

Катерина Булатова розповіла "Телетижню", що у неї в сумці

Коментар Катерини Булатової для газети 2000

Катерина Булатова: "На початку кар'єри у "Свідку" здавалося, кров стигне у моїх жилах"

Фотоматеріали

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.